Zalety prysznica bez brodzika.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 kwietnia 2014, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie ma żadnych zalet, o wiele bardziej funkcjonalne są prysznice z brodzikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2014, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Ja osobiście wolę prysznice z niskim brodzikiem, bo łatwiej wchodzi się do kabiny. No i takie prysznice są bardziej atrakcyjne:)


________________
http://chromebook.edu.pl

Ten post był edytowany przez heroes dnia: 6 kwietnia 2014, 17:10
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2014, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Kabina prysznicowa bez brodzika, ale z odpływem zainstalowanym bezpośrednio w podłodze, może mieć dowolną wielkość i indywidualny nietypowy kształt, bo nie jesteśmy ograniczeni formą zakupionego brodzika i możemy uzyskać np. kształt trójkąta.

Ten post był edytowany przez roter dnia: 9 kwietnia 2014, 15:46
Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2014, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdjęcia kabin - można sobie poprzebierać w projektach, fajne bo jest cennik.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Prysznic bez brodzika można wykonać na zasadzie odpływu liniowego i będzie on o tyle praktyczny,że zajmie mniej miejsca niż cała kabina. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się szczególnie jeżeli mamy mała łazienkę.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2014, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że kabiny bezbrodzikowe są wygodniejsze i sprawiają, że łazienka wydaje się optycznie większa.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2014, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest z brodzikiem, nie zdecydowałbym się nigdy na prysznic bez brodzika, to według mnie nie jest w ogóle funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlaczego uważasz, że to nie jest funkcjonalne? Ciężko mówić o czymś, czego się nie testowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2014, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Massi_pl napisał: Prysznic bez brodzika można wykonać na zasadzie odpływu
liniowego i będzie on o tyle praktyczny,że zajmie mniej
miejsca niż cała kabina. Tego typu rozwiązanie sprawdzi
się szczególnie jeżeli mamy mała łazienkę.





www.Massi.pl

Na pewno są też łatwiejsze do utrzymania w czystości, lepiej się prezentują. Mnie osobiście bardzo się podobają, a hydraulik z Line Poznań, który u mnie będzie robił remont łazienki (właśnie pozbycie się upierdliwej w czyszczeniu kabiny prysznicowej) uznał, że da się to u nas zrobić. Zastanawiam się jeszcze tylko nad ścianką z luksferów czy z tafli szklanej...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2014, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rysiek85 napisał: Moim zdaniem nie ma żadnych zalet, o wiele bardziej
funkcjonalne są prysznice z brodzikiem.


Zastanawiam się na jakiej podstawie tak w ogóle twierdzisz? Ja mam prysznic bez brodzika i mam dwa podstawowe argumenty za: optyczne powiększenie łazienki oraz jest to rozwiązanie łatwiejsze w utrzymaniu porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >