Zalety prysznica bez brodzika.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

25 lipca 2014, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

"Najlepsze" są opinie osób, które nigdy nie używały a wiedzą najlepiej ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2014, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie lepiej zdecydować się na standardową kabinę z brodzikiem. Brodzik łatwo utrzymać w czystości, poza tym, tak jak już ktoś napisał, zawsze można w nim wykąpać dziecko - jeśli zdecydujemy się na wyższy brodzik.


______________
adwokat Bielsko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2014, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W bloku takie rozwiązania bez brodzika sa malo funkcjonalne, ale mozliwe do zrobienia. A jak ktoś chce uzyskacć trójkąt, to moze zamontować kabinę narożna :P ja taką kupiłem w http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ i idealnie pasuje do malej lazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2014, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy montażu prysznica bez brodzika trzeba bardziej rozplanować odpływ wody. Warto skorzystać z pomocy fachowców. Ja korzystałem z http://www.ziso.net.pl/podstrona-135 i zrobili kawał dobej roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2014, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Prysznic bez brodzika to przede wszystkim oszczędność miejsca,odpływ liniowy ma wiele plusów i nie trzeba go pielęgnować jak brodzika,to zawsze coś:0


Pozdrawiam www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2014, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie popieram koncepcję brodzika bez prysznica. W starym domu był prysznic bez brodzika, dom budowany w starych technologiach, nie miał ogrzewania podłogowego, bo w czasach, w których powstawał, było to dobro bardzo luksusowe, zanim podłoga nagrzała się od gorącej wody, było mało przyjemnie... W nowym domu założyliśmy kabinę z brodzikiem, bo nie chciałem marznąć w stopy. Kurna. Co za dziadostwo. Ani utrzymać to w czystości, rolki się wyhaczają i wyrabiją, dramat renomowane firmy. Po 6 latach mordęgi - łazienka jest przerabiana - kabina z brodzikiem aut, zostaje prysznic bez brodzika, hydraulik zajmujący się remontem już działa.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2014, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kabiny prysznicowe walk in z kermi. Optycznie powiększają łazienkę i wyglądają bardzo nowocześnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Prysznic bez brodzika wygląda nowocześnie. Wydaje mi się, że też jest lepszy dla osób, niepełnosprawnych - łatwiej taką osobę wprowadzić pod taki prysznic i posadzić na krzesełku do mycia. I przede wszystkim na mnie robi ogromne wrażenie takie zdjecie Wydaje mi się, że warto zainwestować w taki prysznic.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla niepełnosprawnych jest to świetne udogodnienie. Kermi ma nawet specjalną kabinę Diga

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

obejrzalem ja w internecie, rzeczywiscie swietne rozwiazanie, nawet dla osob starszych majacych problemy z poruszaniem sie, kermi pokazalo klase.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >