Zatzaśnięte dzwi do mieszkania

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

7 maja 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej zostawić to zadanie sprawdzonej firmie. W kwestii awaryjnego otwierania drzwi (także samochodów) mogę polecić www.pankluczyk.eu z Białegostoku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2017, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady. Taki człowiek pomoże przy otworzeniu sprawnej wkładki. Przy uszkodzonej wkładce i tak trzeba będzie wiercić, więc każdy jakąś tam wiertarkę u siebie ma i wie jak się nią posługiwać. Uważać trzeba tylko aby wiertło na początku nie ześlizgnęło się z wkładki, bo uszkodzi powierzchnię drzwi. W bliskiej odległości od wkładki jest ona zasłonięta szyldem od klamki, a dalej będzie już to widać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2017, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak piszesz. Najlepiej jest jednak pozostać wiertłem na wkładce, bo uszkodzenie powłoki drzwi nie jest wskazane. Mam na myśli drzwi stalowe. Może jest tam blacha w ocynku, ale zadrapanie wiertłem może uszkodzić do żywej blachy. A co gorsza można wgnieść skrzydło tak, że będzie to widać poza szyldem. Przy ewentualnym uszkodzeniu pokusiłbym się o jakieś zabezpieczenie powierzchni lakierem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w zeszłym roku zamek odmówił posłuszeństwa, mogłem kluczem kręcić i kręcić a zamek się nie otwierał. Myślałem, że mnie krew zaleje! Pierwsza myśl, to idę do sąsiada po narzędzia i coś pogrzebię, może się uda coś zrobić i zamek się otworzy. I to kolejny błąd jaki zrobiłem. Uczciwie powiem, że w takich sytuacjach naprawdę nie ma sensu bawić się samemu w awaryjne otwieranie skoro nie ma się na ten temat pojęcia. Czy zatrzaśnięte drzwi, czy zepsuty zamek warto wezwać fachowca. To, że mieszkam w Warszawie to korzystałem z usług http://www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl/ . Panie Jarku, bardzo dziękuje za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2018, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy wezwać firmę, która zajmuje się otwieraniem zatrzaśniętych drzwi. Ja ostatnio miałem taki problem i zgłosiłem się do firmy www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl Zajmują się otwieraniem drzwi wejściowych, samochodów oraz wymianą zamków.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2018, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Można w prosty sposób namierzyć taką firmę. Wystarczy jechać na najbliższy komisariat i zapytać czy nie maja w bazie takiej osoby, bo policja często korzysta z usług takich ludzi i na pewno chętnie podpowiedzą do kogo się zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2018, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nawet fachowiec "złota rączka" poradzi sobie z zatrzaśniętymi drzwiami, ważne jest to aby posiadać odpowiednie narzędzia oraz mieć doświadczenie w tej kwestii. Daj znać czy udał się je otworzyć.


PasjonaciPodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2018, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie - trzeba wezwać ślusarza, ale niestety nie zawsze wszystko jest po naszej myśli, bo to wszystko zależy od drzwi i czasami może to potrwać. U nas na szczęście otwieranie drzwi katowice jest na porządku dziennym i ślusarze doskonale wiedzą, co robić.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2019, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ślusarz powinien rozwiązać podobny kłopot. Gdy moje drzwi zostały zatrzaśnięte to postanowiłem skorzystać ze ślusarskich usług zaoferowanych przez http://noproblemlublin.pl/ . Nie ulega wątpliwości, iż był to trafiony wybór. A ja wreszcie dostałem się do swoich czterech ścian!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2019, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś nie mogłam dostać się do auta.. Coś było nie tak ze stacyjką i pojawił się problem. Musiałam jakoś dojechać do pracy, a niestety autobusy nie kursują tam gdzie mieszkam. Uratowała mnie wtedy firma http://www.cezarpoznan.pl/ . Uporali się z autem, a ja mogłam dotrzeć do pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >