Zmiana starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

7 marca 2015, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dach pod zielone pokrycie musi mieć chyba 6 warstw izolujących, więc jest nieźle.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2015, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo to jeszcze gorzej, to musi być cholernie drogie, więc jedynie najlepszym wyborem jest tylko dachówka ceramiczna bądź cementowa. Nie dość, że estetyczna, wytrzymała to jeszcze w porównaniu do niektórych pokryć dachowych znacznie tańsza :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 marca 2015, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No w porównaniu do zieleni to na pewno tańsze i na pewno nie trzeba zbyt dużo pracować po zamontowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie ciekawe jak to wygląda z utrzymaniem. Nie dość, że trzeba dbać o ogród to jeszcze tak samo o dach. Jak dla mnie całkowicie bez sensu. Najlepszą ozdobą dachu będzie pięknie wykończona i spasowana dachówka. Tym bardziej, że dzięki Dachobraniu od Braas można znaleźć właśnie tam swoją " perełke"

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

To, jakie wybrać pokrycie jest uzależnione od konstrukcji i spadu dachu, nie każde pokrycie jest zalecane w pewnych warunkach. Tych obostrzeń jest trochę ale nie warto się zniechęcać. Polecam poszukać w ściądze na http://www.mgprojekt.com.pl/blog/jak-dobrac-p okrycie-dachu, mam nadzieje że to rozwieje Twoje wątpliwości:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak to jest wiadome, że nie każde pokrycie dachowej będzie nadawało się od razu do więźby dachowej domu, który jest już wiekowy. Wtedy trzeba poprosić dekarza albo cieślę o jej wzmocnienie i nie będzie już żadnego problemu by zamontować pokrycie dachówe, które będziemy chcieli. A koszty się wyrównają jeżeli uda nam się załapać na jakąś promocje jak np. wyżej podane Dachobranie od Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2015, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno lepiej jest wzmocnić więźbę niż brać blachę, bo to przeżyje zaledwie naście lat i to trzeba się martwić o malowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też myślałam o zamontowaniu na dachu tej http://www.xeroflor.pl/zielone-dachy.php zielonej warstwy. Taki zielonych dach to nie tylko ciekawy wyglad ale i naturalna izolacja. Chce tylko najpierw zrobic troche bardziej płaski dach żeby można było tez robic tam taras.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, a jak czasami zdarza się, że zaczynają korodować przed 10 rokiem ułożenia to już w ogóle tragedia. Nie dość, że trzeba zdrapać starą farbę, odmalować i jeszcze zabezpieczyć, a to da spokój jedynie na parę lat to ja już wolałem sobie tego darować i od razu wybrałem dachówkę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

urke dach zielony to przepiękna sprawa, ale droga i pracochłonna więc się dobrze zastanów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >