Zmiana starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

19 marca 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie również polecam jeszcze raz się nad tym zastanowić, bo to na pewno drogi interes i co najważniejsze jest to bardzo pracochłonne. Według mnie najlepiej postawić na dachówkę, któa jest trwalsza, tańsza i nie wymaga wielkich prac :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No niektórzy ludzie mają czas i pieniądze i wtedy jest miło jeżeli możesz posiedzieć na dachu z kawą. Ale ja bym postawił na dachówkę, tańszą bo z dachobrania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, ale bardziej jeżeli mieszka się w bloku, apartamentowcu wtedy wyjść i wypić kawę na dachu wśród zieleni to na prawdę coś fantastycznego. Jednak jeżeli można to również zrobić w swoim ogrodzie to już tak wspaniale nie wygląda. No co racja to racja dachówka na pewno wychodzi taniej,a co do Dachobrania to trzeba sie śpieszyć, bo już 31 marca się kończy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No w sumie, jeżeli ma się własny dom to lepiej kawę pić na tarasie niż na dachu :P bo po co
Kto miał skorzystać pewnie już to zrobił, bo nie ma co czekać na koniec. Ale może za jakiś czas będzie inna promocja.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2018, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz potrzebował lekkie pokrycia to od niedawna w ofercie Braas pojawiły się również blachodachówki panelowe na które zdecydowanie polecam zwrócić uwagę, a w szczególności model Quadro.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2018, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziesz potrzebował również dobrej jakości pokrycia dachowego to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, ponieważ do końca października złapiesz się jeszcze na promocję "Cztery asy w dobrej cenie" na której znalazły się takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2019, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę je najpierw zobaczyć zanim kupię, dlatego tak też zrobiłem wybierając dachówkę Rubin 13V Braas. A też co jakiś czas w sezonie organizowane są przez nich promocje także warto zaglądać na stronę monier.pl bo oszczędności mogą być znaczące.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2019, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym jednak został przy dachówce jeżeli chodzi o porządne pokrycie dachowe (oczywiście wybierając sprawdzonego producenta) tym bardziej, ze dachówki betonowe nie są wcale drogie. A w Braas objęte są 30 letnią gwarancją, barwione w masie i pokryte podwójną powłoką Lumino przeciw porastaniu i brudzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2019, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Na co w takim razie ostatecznie się zdecydowaliście, jeśli chodzi o pokrycie dachowe oraz akcesoria dachowe? Postawiliście na producenta Braas, czy jednak poszliście w innym kierunku.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2019, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem oraz remontowaniem dachów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to skontaktujcie się z firmą http://doboszdachychorzow.pl/ Tam pracują świetni fachowcy, na których można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >