Zmiana starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 lutego 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Chciałabym zmienić dach w swoim domu gdyż są z nim kłopoty - w zime sufit w domu jest "przyparznięty",dach jest betonowy - stare budownistwo.
Dach ma ok.60m2, chciałabym alby ktoś polecił na jaki zmienic,najlepiej jakiem materiałem pokryć oraz mniejwiecej jaki był by koszt zaminy takiego dachu.
Nie chce dźwigać dachu by na poddachu były pokoje lub tym podobne, zalezy mi na samej zmianie ewantualnie na zmiane na zwykle poddasze (by cos przechowywac).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2015, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

zastanow sie nad zielonym dachem - zobacz sobie na http://www.greenflor.pl/ jak to wyglada i poczytaj o zaletach:) mysle ze przypadnie ci do gustu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2015, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje, że chyba lepiej będzie postawić na dachówkę, która jest najtrwalszym pokryciem, bo wytrzymuje nawet 2-3 razy tyle co blacha, blachodachówka, a poza tym oszczędzisz sobie malowania co dekadę i niepotrzebnych kosztów :). Ja postawiłem na dachówkę z Braas, więc warto abyś weszła na ich stronę zobaczyła ofertę i jeżeli jakiś model konkretnie Ci się spodoba to wtedy na cenniku możesz wszystko łatwo sprawdzić. Bardzo fajną dachówką jest Celtycka grafitowa na prawdę warta uwagi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2015, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A dodatkowo od 15 stycznia zaczyna się promocja Zimowego Dachobrania, więc mozna sporo zaoszczędzić, więcej informacji mozna znaleźć na stronie Braas :) :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Bierz dachówkę, nie myśl o blachodachówce, bo przeżywa ona najczęściej kilka lat i firmy nie są chętne do przyjmowania reklamacji. Ja uwielbiam kształty topasu, bo są nietypowe. A ogólnie to szukaj firmy która będzie tobie odpowiadać, ale bierz dachówkę, bo jest to chyba najlepsza możliwość przy średnim budżecie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2015, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy moglibyscie mi powiedziec jaki mniejwiecej był by koszt zaminy na dachówke jak mowicie?
Chodzi mi o przyblizony koszt np czy bedzie to 30 tys 50 czy moze wiecej?
Podkreślam ze nie potrzebuje najdroższej dachowki,( sredniej klasy wystarczy)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to musisz określić firmę, bo średnia klasa to za mało.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeglądałam przez was oferowana strone - Braas i spodobałą mi sie dachówka Celtycka brązowa.


Co myślicie o zamontowaniu przy okazji solarów?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem jak najbardziej za montażem dodatkowo kolektorów słonecznych. Na prawdę można sporo zyskać przy ich wykorzystaniu znacząco spadaja koszty ponoszone na podgrzewanie c.wu i c.o nawet aż o 80-90% w porównaniu do kotła poza tym trzeba pamiętać, ze ceny paliw i energii elektrycznej będą stale rosły. Taki system ma największa sprawność od wiosny aż do jesieni i nawet w zime będzie działał, jeżeli trafią się słoneczne dni jak w tym roku, więc ja jestem jak najbardziej za :).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co wiem, to chyba jest jakiś projekt unijny albo państwowy, co dofinansowuje zakładnie takich kolektorów na damach jednorodzinnych

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >