Zmiękczacz do wody na cały dom

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

27 lipca 2017, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Cieszę się, że trafiłem na tę dyskusję, bo niemal na pewno kupiłbym urządzenie niepolecane. ;) Z tego co widzę, marka Ecoperla polecana jest szeroko w Internecie, najczęściej faktycznie pojawia się zmiękczacz Toro. Ja jednak potrzebuję czegoś o bardzo dużej wydajności. Mieszkam w domu dwurodzinnym i koszta uzdatniania wody chcemy podzielić na pół. Proszę o opinię o tym zmiękczaczu: https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla- slimline-cs-30/

Z góry dziękuję,
Kuba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kubo, Slimline cs 30 to bardzo solidny sprzęt i dobry wybór dla więcej niż 5 osób. Na twoje potrzeby powinien sprawdzić się wręcz idealnie. Głowica Erie i złoże Lewatit gwarantują zmiękczanie wody na najwyższym poziomie. Nie wiem czy ma to dla ciebie znaczenie, ale Ecoperla to dodatkowo polski producent - masz więc okazję wesprzeć lokalną firmę. :-)
Jeżeli jeszcze nie czytałeś, polecam ten artykuł: https://www.filtry-do-wody.info/jak-dzialaja- zmiekczacze-wody-ecoperla-slimline-cs/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2017, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja zainwestowałem w zmiękczacz https://sklep.osmoza.pl/ecowater-evolution-c- 11_92.html. Jak dla mnie sprawdza sie super, a to, że jest dodatkowo wyposażony w filtr węglowy, który poprawia smak i zapach wody działa jak najbardziej na plus! Super opcja takie 2 w 1!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mońko, prawie 5k za zmiękczacz dla 2 osób? Trochę popłynąłeś... Fajnie, że ma internety, szkoda, że nie ma podanego złoża albo głowicy. Będziesz na tym w csa grał czy wodę uzdatniał? ;) Przerost formy nad treścią zdecydowanie. Za połowę pieniędzy można kupić zmiękczacz równie funkcjonalny, z markowym złożem i dobrą głowicą. Przykro mi to mówić, ale sprzedawca zrobił cię w niezłego balona. :(

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy mieć własne ujęcie wody i pewność co do jej składu, czystości. W tym celu polecam przydomową studnie głębinową www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2018, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie mam pewność co do wody bo była badana, mam warszawską kranówkę i nie narzekam ale u mojej mamy to niestety woda jest fatalna, tam by się przydało coś z tym zrobić

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2019, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Sory za odkopanie tematu, ale stoję przed wyborem zmiękczacza wody. Po pierwsze, wiecie może gdzie mogę zrobić analizę wody oprócz sanepidu, który zedrze ze mnie jak za zboże? Chciałabym mieć z mężem pewność, że nasza woda jest jedynie cholernie twarda :) Po drugie, potrzebuję dla porównania paru SPRAWDZONYCH zmiękczaczy, tzn. użytkowanych przez min. rok. Chciałabym porównać koszty eksploatacyjne i ogólną jakość, a wiadomo, że rozmawiając bezpośrednio z firmami, nie dowiem się tego.
Z góry dzięki za odpowiedzi!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >