Znacie?

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

23 grudnia 2021, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, co myślicie o fotowoltaice? Mnie przekonuje jej pozytywny wpływ na środowisko i oczywiście szansa zaoszczędzenia pieniędzy. Chcę znaleźć firmę, która zrobi to profesjonalnie i szybko. Słyszałam o SPR-Polska. Znacie? Możecie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • kolektory vs fotowoltaika Liczba postów: 319 Grupa: Ekspert kol... Może ktoś z państwa skorzysta z klemy do paneli fotowoltaicznych . To jest naprawdę bardzo ciekawa oferta dla wielu osób.
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 5 Grupa: Ekspert kol... Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanej mi firmy Sanerga, która wykonała dla mnie całą instalację fotowoltaika ostrów wielkopols...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >