Żyrandole

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 października 2012, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam sklep lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2012, 20:08

Zgadzam sie: good -1 bad

Polecam www.StudioSwiatla.pl gdzie na forumowiczów czekają atrakcyjne rabaty,wiec tym bardziej warto. Wybór oświetlenia bardzo szeroki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2013, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie najlepszą ofertę ma e-sklep: http://www.superlights.pl - w sklepie kupiłam efektowny i nowoczesny żyrandol do salonu w bardzo atrakcyjnej cenie, jednak najbardziej zadowolona jestem z jego jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2013, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam lampy na http://www.goldsun-lampy.pl/ świetna jakość w dobrej cenie i ogromny wybór kolorystyczny

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie także u nas na www.Ekolight.pl miła i fachowa obsługa zawsze chętnie służy pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2013, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem ciekawe propozycje i dość korzystne ceny:)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2013, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Spory wybór przeróżnego oświetlenia można też znaleźć tutaj, mi udało się upolować taki żyrandol na który polowałem ponad pół roku :) widziałem gdzieś na jakimś zdjęciu i kupiłem praktycznie taki sam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zajrzeć takę na www.MyLed.com.pl gdzie przygotowaliśmy kilka bardzo fajnych,ciekawych promocji dla każdego Użytkownika,uwzględniając także darmową dostawę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2013, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Oświetlenie do salonu w postaci żyrandoli to dopełnienie wnętrza, smukłość linii i harmonia podkreślająca indywidualny nowoczesny bądź klasyczny wizerunek pomieszczenia. Nasze żyrandole do salonu to specjalnie dobrana oferta wysoko gatunkowych produktów najlepszych producentów stworzona nie tylko by dawać komfort oświetlenia i życia, ale walory estetyczne, które tak ważne są salonie domowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2013, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, fajne oświetlenie to klucz to ładnego wnętrza. warto pamiętać o kilku sprawach:

Pierwszym krokiem w doborze lampy jest wybór jej kolorystyki, który powinien nawiązywać do aranżacji naszego pomieszczenia. Nie powinniśmy się nigdy sugerować lampami, które już gdzieś widzieliśmy – na przykład u naszych znajomych. Nasz wybór będzie wówczas uzależniony tylko i wyłącznie do tego, czy lampa będzie pasować do naszego wnętrza, a nie od tego, który model lampy najbardziej się nam podoba. Kolejny wybór dotyczy kształtu i stylu, w jakim wykonana jest lampa. Zależne powinno być to od innych elementów wykończenia pomieszczenia, które decydują o stylistyce całego pokoju. Mowa tutaj o takich elementach jak firany, zasłony, ozdoby, kolorystyka ścian, czy meble i pamiątki. Musimy też zdecydować, w jakim miejscu umieścimy naszą lampę. Umiejscowienie lampy jest o tyle istotne, że musimy wiedzieć, czy interesuje nas lampa wisząca pod sufitem, lampa zwisająca, czy też lampa stojąca, a może kinkiecik nad łóżko.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >