aranżacja wnętrz jaka firma ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

12 stycznia 2018, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz spróbować samodzielnie zaaranżować wnętrze, całe mieszkanie czerpiąc inspiracje z for jak i blogów tematycznych, oczywiście my również służymy swoją pomocą na www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2018, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie tylko sama aranżacja, ale tez nadzór nad pracami i wykończenie pod klucz Cię interesuje to polecam warszawskie biuro Decoroom z Nowogrodzkiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2018, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio znalazłam i skorzystałam z usługi projektowej Wealthy Home http://www.wealthy-home.pl/ , które ogromnie polecam. Zrobili mi projekt od ręki w 1,5 tygodnia, tym bardziej, że nikt nie chciał się z projektantów podjąć, a wykonawca już czekał na realizację. Ceny mają różne, bo mają kilka pakietów do wyboru, którą różnią się szczegółowością projektu, więc można wybrać konkretną opcje pod swoje możliwości finansowe. Szybko, sprawnie i z pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Za wnętrze mojego mieszkania w Szczecinie odpowiadają profesjonaliści z Kokoprojekt http://kokoprojekt.pl/ Zależało mi na estetycznym, oryginalnym a przede wszystkim pięknym wnętrzu. Oni w zupełności spełnili te warunki, tworząc dla mnie niezmiernie przytulne warunki.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2019, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed samym tworzeniem wnętrza może lepiej warto wpierw wykonać wizualizację? Upewnisz się wtedy czy cały projekt jest dobrze przygotowany oraz czy nie wymaga on jakichś drobnych zmian. Takimi projektami zajmuje się lightvision.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2019, 07:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sama zaprojektowałam swoją sypialnię. Usługi projektantów są drogie i nigdy nie masz pewności czy projekt przez nich zaproponowany rzeczywiście bedzie Ci się podobał. Poza tym jest wiele stron, gazet czy blogów z projektami wnętrz tak więc inspiracje są praktycznie na wyciągnięcie ręki. Obecnie bardzo modne są pomieszczenia w stylu skandynawskim. Jasne, przestronne oraz przytulne. Zaprojektowanie takiego wnetrza nie jest problemem. Bez wątpienia największą ozdobą bedzie tutaj łóżko. Proponowałabym zainwestować w jasne drewniane albo tapicerowane.

Meble takie również zamawialiśmy przez internet bo w sklepach stacjonarnych nic mi się w sumie nie podobało jak szukałam.

Niezłe kanapy narożne mają tutaj.

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 22 grudnia 2019, 12:48
Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2019, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście współpraca z projektantem niesie za sobą wiele plusów. Po prostu wnętrze będzie przemyślane i niesztampowe. Osobiście polecam współpracę z CK Kwadrat. Fajna pracownia, kameralna, nie idąca na ilość w projektach. Tu o nich szczegóły http://ckkwadrat.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2019, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik fajo napisał: Ja sama zaprojektowałam swoją sypialnię. Usługi
projektantów są drogie i nigdy nie masz pewności czy
projekt przez nich zaproponowany rzeczywiście bedzie Ci
się podobał. Poza tym jest wiele stron, gazet czy blogów
z projektami wnętrz tak więc inspiracje są praktycznie na
wyciągnięcie ręki. Obecnie bardzo modne są pomieszczenia
w stylu skandynawskim. Jasne, przestronne oraz przytulne.
Zaprojektowanie takiego wnetrza nie jest problemem. Bez
wątpienia największą ozdobą bedzie tutaj łóżko.
Proponowałabym zainwestować w jasne drewniane albo
tapicerowane.



Meble takie również zamawialiśmy przez internet bo w
sklepach stacjonarnych nic mi się w sumie nie podobało jak
szukałam.


jak o łóżku mowa to warto wspomnieć o materacu. Ja bym dokupiła ochraniacz jeszcze https://ochraniacz-na-materac.pl/przescieradla-nieprzemakaln e/42-90x200.html Sama mam taki i jestem zadowolona. Szybko moge go wyprać w pralce, jest antyalergiczny i nie szeleści pod prześcieradłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2019, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno urządziłam swoje mieszkanie i wcale nie potrzebowałam firmy zajmującej się aranżacją wnętrz :) Przecież teraz jest tyle inspiracji w internecie, że bez problemu samodzielnie można to zrobić. Np. na blogu Kronosfera był ostatnio ciekawy wpis Nowości inspirowane energią miast: http://kronosfera.pl/blog/kronodesign-trends- 20-21-nowosc-inspirowana-energia-miast/ Warto na blogach szukać inspiracji, naprawdę jest tego dużo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2019, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobaczcie koniecznie tutaj na świetne podkłady pod materac + prześcieradła nieprzemakalne według mnie rewelacja - każdy powinien je stosować u siebie. Zobaczcie na https://ochraniacz-na-materac.pl/przescieradl a-nieprzemakalne/42-90x200.html

Ten post był edytowany przez annecckka29 dnia: 20 grudnia 2019, 12:27
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >