centralny odkurzacz

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

10 listopada 2014, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A czym różni się on od tego centralnego odkurzacza? Jeżeli mozesz to podaj jak najwięcej szczegółów,także w kwestii ceny.


www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2014, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie największa zaleta centralnego odkurzacza jest to, że nie trzeba go wszędzie nosić ze sobą (jedynie rurę z końcówką do odkurzania) bo całość instalacji jest "w ścianach" a jednostka centralna poza domem (u nas w piwnicy akurat) cichy, bezawaryjny - jak dla mnie super prawa. A cenowo to wiadomo, zależnie od modelu i producenta. Całkiem zgrabne porównanie odkurzaczy centralnych jest tutaj www.beam-djak.pl/beam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2014, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kiedykolwiek będę robił grubszy remont to odkurzacz zainstaluje.Funkcjonalność, wygoda, nowoczesność.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2014, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest drogie?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest stosunkowo drogie – podstawą jest dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja. Na przykład zastosowanie dobrej automatyki i węży elastycznych zwiększy komfort użytkowania. Dobre węże, np. takie witzenmann.com.pl, odpowiednio dopasowane – nie będziesz chciał innego odkurzacza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2015, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie takie odkurzacz to wygoda ale też i wyzszy poziom czystości jak mogę to tak ująć. Bo caly syf wydostaje sie na zewnątrz domu a nie z odkurzacza do pomieszczen. Ale zeby tak bylo trzeba go dobrze zamontować. U mnie robila to firma http://www.ziso.net.pl/montaz-centralnych-odk urzaczy i jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie takie odkurzacz to wygoda ale też i wyzszy poziom czystości jak mogę to tak ująć. Bo caly syf wydostaje sie na zewnątrz domu a nie z odkurzacza do pomieszczen. Ale zeby tak bylo trzeba go dobrze zamontować. U mnie robila to firma http://www.ziso.net.pl/montaz-centralnych-odk urzaczy i jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślałam o tym na etapie budowy domu, ale jakoś doszłam do wniosku, że to zbędny wydatek. Wydawało mi się, że wystarczy odpowiednio rozlokować gniazdka i łatwo się będzie sprzątało. W praktyce wyszło inaczej i żałuję, że nie zrobiliśmy odkurzacza centralnego. Bieganie po 200 m2 z odkurzaczem jest koszmarne. Zwłaszcza po schodach. Teraz zainwestowałabym w to rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2015, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak ma się spory dom jest to bardzo przydatne rozwiazanie. Przede wszystkim dużo większa moc takiego urządzenia w porównaniu z tradycyjnymi odkurzaczami. Przez mijesce umieszczenia jednostki centralnej (piwnicę, garaż) jes ciche w eksploatacji. Naprawdę warto. Ja swoją zakładałem jakieś 2 lata temu przez firmę http://www.odkurzaczedomo.pl/ i do tej pory nie było żadnych problemów. Naprawde bardzo się sptawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2015, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Mocy centralnego odkurzacza z tym zwykłym domowym nie ma nawet co porównywać,wiadomo ze centralny dysponuje większą a przy tym jest bardzo skuteczny. Dobrze napisałeś iż najlepiej sprawdzi się on przy większych powierzchniach,domach gdzie znakomicie spełnia swoją rolę.


www.Allemeble24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >