co sie dzieje z jakoscia eko?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

22 listopada 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciagle w popiole znajduje jakies kamienie druty i kawałki zelaza – kurde a eko dość drogi. Przeciez te smieciochy – ciężkie dodam to kasa wyrzucona do kubla. Czy istnieje producent który dba o to by wegiel był czysty. Ratunku!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2016, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No są producenci którzy dbają o to.
_____
more info

Ten post był edytowany przez jurrek55ds dnia: 30 listopada 2016, 12:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Kto pali jeszcze węglem, ten sam sobie winien! Niedługo skończy się zabawa i trzeba będzie przejść na inne rozwiązania, przyjazne dla środowiska i mieszkańców.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2016, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem to samo. Moim zdaniem najlepiej odkamieniony wegiel ma sztygar. Jak co polecam do przetestowania. Kilka worków można kupic na stacji paliiw albo w zwykłym budowlancu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkamieiony to mało, wegiel jest super jakości bo go również susza. Na stronie maja każdego miesiąca tez fajne promocje.Sam kupuje od kilku lat i nie powiem trzymają garde jakości wysoko, w ryzach. Jakość zawsze na niezmiennie wysokim poziomie. To cenie najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Droższe węgle nie mają takich niespodzianek. Nie wiem gdzie kupujesz opał.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2016, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W życiu bym nie pomyslaala zeby reklamowac wegiel. to tak mozna? Po prostu zmien dostawce i zrob antyreklame!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj zależy to ściśle od składu węgla w którym zamawiasz, polecam wcześniej poczytać opinie zamiast iść ten najtańszy bo to ma przekład na jego kaloryczność, zresztą można tez odejść od węgla na rzecz ekogroszku.

www.AskorpDomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak macie jakąs dobra firme na oku to dajcie znac bo też poszukuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podnośnik koszowy Liczba postów: 101 Grupa: Domy szereg... Interesują mnie napinacze pneumatyczne i folie pęcherzykowe. Zależy mi na wysokiej jakości produktów i szybkiej wysyłce. W Internecie znalazłam firmę Izipak Sp...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 95 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przeprowadzka Liczba postów: 95 Grupa: Domy szereg... Czy ktoś z Was ma doświadczenie w przeprowadzce za granice?
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >