czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12

14 maja 2019, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Alternatywą dla klimatyzacji może być w wielu przypadkach efektywna termoizolacja ścian z wykorzystaniem styropianu grafitowego o parametrze lambda 0,031 W/mK, który będzie zapobiegać przegrzewaniu się ścian od zewnątrz. W dobrze termoizolowanych budynkach ze ścianami o odpowiedniej akumulacyjności cieplnej panuje stabilna temperatura komfortu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2019, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie klimatyzacja osobiście denerwuje. Owszem, to spoko sprawa, ale jak nie jest skręcona na 16 stopni, gdy na zewnątrz jest 30. To przesada. Ostatnio się załatwiłam i musiałam kupić coś na gardło, akurat wypadło na neo angin - https://www.aptekagemini.pl/neo-angin-z-cukre m-x-36-tabl.html. Tyle dobrego, że szybko mi przeszło. Jak nie muszę to klimy nie używam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu musze przyznać rację...niektórzy przesadzają z temperaturami i nastawiają klimę na niską temperaturę bo chce się szybko ochłodzić. Jednak klimatyzacja jest nieodzowna w pracy podczas takich upałów. U nas w firmie zamontowaliśmy klimatyzację z pomocą firmy http://puchlodz.pl/oferta/.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawidłowo użytkowana i czyszczona to na pewno nie. Tu zwracam uwagę na firmę z Warszawy Klimamika. Specjalizują się właśnie w montażu, doborze urządzeń, rozruchu instalacji. Warto podjąć współpracę aby wszystko grało jak należy

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2022, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: lukas napisał: słyszałem, że klima w domu to bardzo zły pomysł, gdyż
jest szkodliwa dla zdrowia. Czy to prawda?


Używana z umiarem wręcz przeciwnie :-)

https://sobir.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?
  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.
  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >