dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

14 grudnia 2014, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam jakąś dachówkę noname, bo kupiłem dom z taką, ale w sumie ma 16 lat i nadal nie ma problemów. Ale najładniejsza dla mnie jest topas antracytowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

wiem, widzialem twoja opinie w innym watku tej firmy, pewnie warto zwrocic na nia uwage :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mickow69 napisał: to jest wlasnie niesamowite, poniewaz ta dachowka Creatona
Titania jest nowoscia, a to sie rzadko zdarza by nowosc
dostac w atrakcyjnych cenach :)


no niestety z tego co widzę, to już po promocji. rozeszła się jak świeże bułeczki

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2015, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie promocji,to mogę powiedzieć, że promocja na dachówkę Romańską od braasa. Jeszcze chyba ponad tydzień będzie trwać, więc trzeba siętrochę pospieszyć, żeby się załapać :) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie ta promocja na 10-lecie CISAR w Braas na dachówkę Romańska trwa do 29 maja, więc już coraz mniej czasu na decyzję zostaje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o takich dachach http://www.greenflor.pl/zielone-dachy.php ? To fajne, ekologiczne rozwiazanie, do tego pomaga tłumić hałas i pochłania różne pyły z powietrza... ja wlasnie rozważam te opcję.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2015, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę polecic wam firme dbajaca o zabezpieczenie pracy na wysokosciach http://www.cj-firma.eu/ . Można im zaufac

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2015, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A na to 10-lecie jest coś jeszcze w promocji?
A zielony dach to w centrum miasta można mieć jak się nie ma ogrodu i ma się dużo czasu na jego pielęgnację.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się doczytałem to na tej promocji jest tylko dachówka Romańska CISAR, ale za to w ofercie jest na prawdę duża paleta kolorów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka jest różnica między CISAR, a Lumino?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >