dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

20 grudnia 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja o Modnym Kolorze dowiedzialłem się trochę za późno, ale już na Jesienne Dachorbranie wyrobiłem się i Rubin 13V jest mój :) Angoba Łupkowy jeżeli chodzi o kolor i zabezpieczenie przed porastaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2015, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Widze dachówka zakładkowa wygrała :) Są one łatwiejsze w montazu, a dzięki temu dekarz ma o wiele łatwiejsza robotę i jest w stanie ułożyć ją o wiele lepiej. Często na "igłę" a jeszcze tak piekna dachówka jak Rubin
13V robi pewnie super wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

sorry, nie było mnie tu trochę - u nas jest Rubin V 11-stka sngoba w antracycie, pamięta jeszcze śniezne zimy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie wszystko, byle nie blachodachówka jaką pamiętam - czyli "głośna" ;) no chyba, że na jakiś garaż czy coś.. wtedy bez problemu. A co myślicie o takim rozwiązaniu? http://www.top-dach.com.pl/dachowki-bitumiczn e/ słyszałem że to jedno z najłatwiejszych w montażu pokryć.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej ceramika i dachówki cementowe będą lepszym wyborem niż bitumiczne. Szczególnie, że są bardziej trwałe. Ich trwałośc to ok 100 lat, więc spokojnie kilka pokoleń przeżyje :) Bardzo dobre do montazu są dachówki Achat 10V, gdzie mozliwośc przesuwu sięga nawet 30mm co jest ogromnym ugodnieniem dla dekarza, ddodatkowo pomimo wyraźej fali nie buja się, więc mozna bezpieczniej po niej chodzić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2016, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam u siebie dachówkę ceramiczną BOGEN od www.veldach.com.pl w kolorze czerwonym. Jestem bardzo zadowolony i sprawdza się niezawodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Rónież wybrałem dachówkę ceramiczną, ale w żaden sposób nie jestem przeciwnikiem betonowych. W 2014r dachówki były wybierane w 45% nowych budynków, a to już coraz większy sukces. Mój Rubin 13V oczywiście w kolorze czarnym błyszczącym to świetny wybór. Nalezy do dachowek zakładkowych, które o wiele łatwiej się montuje, a dzięki temu zazwyczaj na dachu są ułozone na igłę. Dodatkowo glazura zapewnia bezpieczeństwo przed porastaniem i zabrudzeniami przez wiele długich lat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

a u nas jest właśnie blachodachówka i nie narzekamy. Może mamy z innej firmy, może lepszej jakości, ale nam nic nie puka i nie stuka. Zdecydowaliśmy się na panel Elegant firmy Balex i kupiliśmy w firmie www.ambit.gda.pl . Nie widzę żadenej różnicy jeśli chodzi o dachówkę ceramiczną – mieliśmy ją w poprzednim domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2016, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

JA nie znam się totalnie na dachach i zrobiła to za mnie firma http://martpol.net.pl . Oni zajęli sie zakupem dachówki i ocieplenia, wygląda na to,że mam najpiekniejszy dach Suchym Lesie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2016, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Bozydar napisał: JA nie znam się totalnie na dachach i zrobiła to za mnie
firma [url] http://martpol.net.pl . Oni zajęli sie zakupem
dachówki i ocieplenia, wygląda na to,że mam
najpiekniejszy dach Suchym Lesie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 25 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >