dekoracyjne grzejniki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2014, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajna sprawa, fakt. Ale ceny powalają... My daliśmy dekoracyjny tylko w hollu i łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2014, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dekoracyjne grzejniki Kermi ( www.kermi.pl) zerknij sobie. bardzo ładne fukcjonalne i naprawde swietne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2014, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Miło nam poinformować, iż w lipcu premierę miały nowe modele grzejnika łazienkowego Nefertiti (antracytowy Pivot i biały Initial). Różnią się od starszej wersji tego grzejnika przede wszystkim 2 aspektami. Mają funkcję Boost, czyli automatyczne załączenie największej mocy, na 2 godziny, aby o danej porze dnia wysuszyć ręczniki. Kolejnym jest sterowanie termostatem za pomocą drogi radiowej.

http://www.atlantic-polska.pl/nasze_produkty/ suszarki_lazienkowe/nefertiti/

Ten post był edytowany przez Atlantic Polska dnia: 12 sierpnia 2014, 23:19
Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2014, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne ale to jednak nie jest to, co grzejniki kamienne. Mam marmurowe zamontowane od zeszłego sezonu: http://www.termar.pl/. Przede wszytskim powietrze w domu jest inne. Poza tym jednak walor estetyczny przeważa nad metalowymi grzejnikami. Te na zdjęciu by pasowały do łazienki tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dalej każdemu polecam Kermi. Naprawdę nie dość, że wyglądają świetnie to i sprawują się ekstra. Naprawdę szczerze polecam. Zgłosiłam się do fachowca przy ich wyborze i sam też powiedział, że to najlepszy wybór z obecnych na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2014, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o dobrych i sprawdzonych grzejnikach łazienkowych i nie tylko,bo także i pozostałe artykuły znajdziecie u nas Mufka-Instalacje.pl teraz mamy kilka ciekawych promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod instalacje grzewcze można sobie na pewno większą część akcesoriów dobrać w firmie Swatt ze strony swatt.pl. Dobrej klasy kotły z podajnikiem ślimakowym czy tłokowym, dużo kotłów gazowych jedno i dwufunkcyjnych, a poza tym sprzedają też mniejsze części takie jak zawory czy reduktory. Oferta bardzo wszechstronna, idealna jeśli ktoś pracuje przy instalacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

zdarza sie. a wracajac do tematu coraz modniejsze to jest bo wiaze sie tez to z wiekszymi kosztami a dalej idac tym tropem zyskami dla producentow

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A to mi się w ogóle grzejniki dekoracyjne nie podobają. Wolę zwykłe, klasyczne grzejniki.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepszy grzejnik to taki, którego nie widać. Szczerze polecam każdemu ogrzewanie podłogowe o jego zaletach przeczytacie na ogrzewanie podłogowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >