dekoracyjne grzejniki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 października 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeglądając nie jedno czasopismo poświęcone wnętrzom zwróciłam uwagę na ozdobne grzejniki. Stąd moje pytanie - czy rozprzestrzeniają one tyle ciepła ile normalne ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak. Wszystko zależy od tego jaka moc Ci potrzebna a nie od tego jak dany grzejnik wygląda. Zakupując jakiś model zapytaj o to czy pomieszczenie o takiej i takiej powierzchni będzie dostatecznie ogrzane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2010, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak. Grzejniki dekoracyjne, nie tracą swoich właściwości cieplnych, kosztem atrakcyjnego wyglądu. Są one zwykle tak konstruowane, aby jak najlepiej oddawały ciepło. Też mi się podobają, zresztą sami zobaczcie jakie ładne grzejniki dekoracyjne znalazłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie koniecznie. Wszystko zależy od tego jaką mają moc. Niektóre z nich grzeją tak że można na nich tylko ręcznik wysuszyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2011, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To są nowoczesne grzejniki. Z tego co wiem np. firma Jaga stawia nie tylko na design grzejników, ale przede wszystkim na ich funkcjonalność. Robione są one z materiałów doskonale oddających ciepło. Nie widzę więc problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak sama nazwa wskazuje są to grzejniki dekoracyjne,ale mogą oddawać także ciepło. U nas w sklepie jest spory wybór,zapraszam na www.szalonymax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak wam podoba się taki grzejnik dekoracyjny?

nawet nie miałem pojęcia że w Leroy Merlin są takie ciekawe grzejniki.

Ten post był edytowany przez widar dnia: 11 kwietnia 2011, 10:39
Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2011, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja myślę, że jednk nie wszystkie firmy oferują dobre grzejniki dekorcyjne. Ważne jest żeby zwrócić uwagę na znanych, spradzonych producentów a nie inwestować w grzejnik, który i owszem jest ładny a potem się okazuje, że nie grzeje. Tak jak np grzejniki jak wyżej z leroy merlin. Może to i ładne, ale czy dobrze grzeje miałbym poważne wątpliwośći. A jednak to jest podstawowa funkcja jaką ma spełnić grzejnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2011, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja myślę, że jednk nie wszystkie firmy oferują dobre grzejniki dekorcyjne. Ważne jest żeby zwrócić uwagę na znanych, spradzonych producentów a nie inwestować w grzejnik, który i owszem jest ładny a potem się okazuje, że nie grzeje. Tak jak np grzejniki jak wyżej z leroy merlin. Może to i ładne, ale czy dobrze grzeje miałbym poważne wątpliwośći. A jednak to jest podstawowa funkcja jaką ma spełnić grzejnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2011, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

przepraszam, nie wiem dlaczego dodał się podwójnie post. To już nie pierwszy raz na tym forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 155

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >