deweloper we Wrocławiu

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 sierpnia 2011, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A mają jakieś ciekawe kawalerki ??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2011, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No widzisz kto co lubi, mi chyba jednak odpowiada najbardziej Opolska, takie ładne te bloczki z tymi spadzistymi dachami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2011, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co widziałam, to więcej 2 i 3 pokojowych, na tej Opolskiej są i kawalerki, musisz sprawdzić na ich stronie gosiab :) A na pewno chcesz kawalerkę? niektóre różnią się ceną o jakieś 70tys. wiem, że to i tak dużo ale kilka lat spłacania więcej a jednak masz o wiele większy komfort :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2011, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie kawalerka jest tylko dobra na jakiś czas potem jednak robi się ciasno... chyba że chcesz mieszkać sama. Moim zdaniem to tylko dobre na wynajem..

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2011, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kawalerek to też jestem raczej za kupnem chociaż małej dwójki niż średniej jedynki. Ale można też dobrze się rozejrzeć i zamiast dwójki kupić dużą jedynkę i później na własny koszt przerobić na dwa.
Ja szukam jednak dwójki albo trójki - zależy jaka będzie cena.
A niech mi ktoś powie, widziałem promocje u tego Ganta, że kuchnia w cenie - to znów jest jakaś sztuczka deweloperska czy faktycznie to się opłaci?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie też się zastanawiałam nad ta kuchnią i sądzę że się opłaca, chyba że masz namiary na taniego dobrego stolarza. Mi się wydaje że spokojnie da się zmieścić w cenie vouchera, chociaż są różne kwoty, zależy gdzie chcesz kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2011, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy na ile opiewa taki voucher. Jak dają 1-2tys. to wiadomo, że to się raczej średnio opłaci, trzeb będzie dopłacić, chyba że to będzie mała kuchnia. Znacie szczegóły? wiecie jaka to kwota?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2011, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Vouchery na dane inwestycje są takie jak poniżej więc sądzę że zawsze się jakoś to opłaci a przy tych 7500 to już na pewno.

Kaskada na Woli Warszawa - 7500
Legnicka17 Wroclaw - 7500
Teczowe Osiedle Wroclaw - 5500
Pastelowa Kraina Wroclaw - 5500
Osiedle Karpia Poznan - 5500
Osiedle Przylesie Opole - 3500
Mysliwska Park w Gdansku - 5500

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2011, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Weszłam na tą stronę, ale chyba już promocja się skończyła, bo teraz piszą o wyprzedaży mieszkań 2011

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bakalia napisał: Witam, chce kupić mieszkanie we Wrocławiu, doradźcie
jakiego dewelopera wybrać? Kogo odradzacie? Już trochę
osiedli oglądałam, bardzo mi się podoba mieszkania na
Legnickiej, szukam czegoś właśnie w takim stylu. takiego
w nowoczesnym budownictwie.


Polecam Archicom. mają co najmniej 5 inwestycji na terenie Wrocławia. M.in. na Hallera i w okolicach Sępolna przy Lesie Strachocińskim. Niesamowicie zapowiada się osiedle "Olimpia Port". Znalazłem na investmap.pl kilka zdjęć dewelopera z budowy.

Użytkownik napisał:




Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >