ekipa z pv potrzebna

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

28 września 2022, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprytnej firmy dobrze zatowarowanej urządzeniami OZE potrzebuje.
Nie tylko fotowoltaika ale i pompa ciepła potrzebna. Gdyby firma handlowała jeszcze energią to już w ogóle byłoby super lub innymi nośnikami energii. Szukam w internecie i niestety nie znajduje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2022, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A znam jedną i mogę nawet polecić. Zamontowali mi w zeszłym roku fotowoltaikę, dość dużą maksymalną mikro czyli prawie 10 kwp (fachowo zrobiona działa bezawaryjnie). A we wrześniu kupiłem u nich paliwo do mojego kociołka najwyższej generacji – sztygar ultra. Z tego co wiem firma jest multienergetyczna czyli handluje nie tylko urządzeniami oze ale i paliwami oraz niedługo energią – nazywają się Synergio i mają sporo przedstawicielstw w województwach. Zadzwoń podpytaj. Teraz chyba norma, ze czeka się na pompy ciepła. Produkcja nie nadąża za popytem. Ale niedługo ma się to zmanić bo fabrykę – Daikin - będzie budować właśnie pomp ciepła w strefie ekonomicznej w Łodzi, żeby zaopatrzyć cała Europę, a potrzeby mamy spore – 50 mln pomp by uniezależnić się od paliw kopalnych tyrana Władimira P.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2022, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w mieście teraz wiele osób się decyduje na fotowoltaikę i firma https://www.polenergia-pv.pl ma jak widzę pełne ręce roboty, ale raczej dobrze im to wychodzi bo nie słyszałem żeby na nich ktoś z sąsiadów narzekał

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dom energooszczedny Liczba postów: 140 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • Jak wyliczyć zaoszczędzenie ciepła? Liczba postów: 32 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem tego typu obliczenia nie są możliwe, ponieważ zawsze po drodze wypadnie coś co zwiększy nasze rachunki za prąd czy ogrzewanie. Taka kwota może być....
  • Siatki dla kota i przeciw ptakom Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Pewnie bardzo dużo osób zainteresuje się siatka na okno dla kota . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
  • Zarządzanie nieruchomościami Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Moim zdaniem na pewno warto się zainteresować zarządca nieruchomości Łódź . To jest naprawdę bardzo dobra oferta.
  • Pompa ciepła Liczba postów: 5 Grupa: Ekologiczny... Jeżeli chodzi o pompy ciepła to jeśli chcesz skorzystać z programu czyste powietrze to pompa musi spełniać wysokie normy a to gwarantują produkty tego producent...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >