fajne baterie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

20 maja 2013, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio remontowałam łazienkę i wybór odpowiednich baterii do łazienki sprawiło mi najwięcej problemu. Nie jest łatwe zdecydować się na odpowiedni kształt, kolor i jeszcze żeby była funkcjonalna i nie psuła się za często. Ja wybrałam z baterie z 5 - letnią gwarancją

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2013, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio remontowałam łazienkę i wybór odpowiednich baterii do łazienki sprawiło mi najwięcej problemu. Nie jest łatwe zdecydować się na odpowiedni kształt, kolor i jeszcze żeby była funkcjonalna i nie psuła się za często. Ja wybrałam z baterie z 5 - letnią gwarancją

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2013, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo,ze zawsze ciężko jest się zdecydować na odpowiednią baterię do łazienki,jednak jestem zdania,że największy wybór jak i niższe ceny będą w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych. Warto szukać właśnie tam.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2013, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonach też można, kwestia przyzwyczajenia czy zaufania jak mówisz. Ja preferuję pojechanie do salonu łazienkowego i wybranie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładnie i elegancko wyglądają baterie w kolorze mosiądzu, jednak nie do każdego wnętrza pasują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2013, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Gustowna jest kolekcja Madixa - przeglądałam ją właśnie i dla mnie jest ok:)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Baterie są dostępne w różnych stylach i kolorach i jako element wykończeniowy, powinny pasować do całości łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2016, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takiej słuchawce http://therapyshower.pl ? W mojej ocenie warto poczytać o takim rozwiązaniu z wielu względów. Ta innowacyjna słuchawka prysznicowa nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo litrów wody, ale również wpływa pozytywnie na naszą skórę i włosy. Eliminuje chlor i zanieczyszczenia, a dostarcza kolagenu i witamin.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o bateriach łazienkowych,to polecam zerknąć także na stronę Victori.pl gdzie teraz znajdziecie nowe kolekcje w atrakcyjnej cenie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2018, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie chwalę baterie mosiężne, z meżem kupowaliśmy w www.armaret.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 282

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >