gładź w kuchni

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

25 października 2010, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

chcę położyć gładź, jak powinienem przygotować ścianę - zdrapać poprzednią farbę czy jedynie umyć ją i pokryć gruntem? jaką gładź należy użyć?, jeśli chcę położyć ją sam - po raz pierwszy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie w kuchni gładź kładł znajomy, który fachowcem nie jest, ale też nie był to jego debiut. farbę zdjął mechanicznie (chociaż wiem, że istnieją jakieś specyfiki ściągające farbę, poszukaj w necie, bodajże leroy ma cos takiego w sprzedazy),a potem nałożył emulsję gruntującą i gładź cekol c-45. trochę się przy tym namęczył i sporo docierał, ale efekt mnie zadowolił ;) tylko mówił, że trzeba bardzo dokładnie i równo nakładac gładź, żeby tego szlifowania było jak najmniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2010, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz zdrapywać starej farby (chyba że jest olejna to tak). Możesz normalnie nanieść gładź i po jej odpowiednim rozprowadzeniu i przytarciu położyć kolejną warstwę farby lub tapetę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

na takiej informacji właśnie mi zależało. A nie wiecie przypadkiem czy lepiej najpierw zrobić gładź i pomalować czy położyć płytki na podłodze? z jednej strony nie chciałbym zabrudzić sobie ściany klejem do płytek, a z drugiej płytek farbą. Nie wiem od czego zacząć.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym położył gładź na ściany, przeszlifował, później podłoga i malowanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

O! dobry koncept. Strasznie się tym remontem przejmuję, chcę zrobić wszystko jak najlepiej i nie...zepsuć wszystkiego, a szczególnie płytek, nad którymi rozpływa się moja żona. Chyba by mnie zatłukła, jakbym je zniszczył.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

spokojnie, mój mąż wyprawił mnie na cały dzień z domu i sam w spokoju położył płytki, sporo czasu mu to zajęło, ale miał satysfakcję, że zrobił to sam:) Tobie też jej życzę!
A tak swoją drogą to zastanawiam się co za cudo wybraliście z żoną? kafelki ze złota? kryształu?, że tak się martwicie. To normalne, że przy pracy może coś pęknąć, dlatego kupuje się na zapas, każdemu się zdarza:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sklep internetowy Liczba postów: 195 Grupa: Wykańczamy... Chciałabym zamówić tuniki i bluzki damskie tanie. Czy wiecie, która hurtownia posiada szeroki wybór ubrań w korzystnej cenie? Ostatnio znalazłam w Internecie hu...
  • Meble Kuchenne opinie Warszawa Liczba postów: 30 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem nie powinieneś się ograniczać do Warszawy i okolic, jest wiele internetowych sklepów ogólnopolskich, które chętnie takie meble przywiozą czy nawet....
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 24 Grupa: Wykańczamy... Oprócz narzędzi przydadzą się kleje i masy uszczelniające a wtedy warto zapoznać się z ofertą tej marki https://diy.bostik.com/pl-PL/inspiracje/ jak-naprawic-pek...
  • Kuchnia Liczba postów: 34 Grupa: Wykańczamy... Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://kuchenne.pl/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami kuchennymi. Posiad...
  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 132

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >