grzejniki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ekspert ekologicznych dekoracji wnętrz

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

8 stycznia 2016, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie i tak najlepszym rozwiązaniem jest ogrzewanie podłogowe - w domku jednorodzinnym to super rozwiązanie. Niemniej tak, gdzie musiałbym zamontować grzejniki to taki ozdobne wyglądają bardzo fajnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, ale tez nie jest tanie niestety. Ja wolałem jednak dobry grzejnik naścienny w dobrej cenie niż bawienie się w rozwalanie. Kermi w technologii therm x2 sprawdza się świetnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2016, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki grzejnik to genialna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No na pewno cena robi swoje, ale jak stać to czemu i nie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że grzejniki dekoracyjne to dobre rozwiązanie. Sam mam takie w domu i jeśli mysliscie o wyborze tego typu sprzętu, to warto również zainwestować w zestaw instalacyjny do takich grzejników. Ja wybrałem zestaw Unico z firmy Vario Term http://www.varioterm.pl/ który sprawdza się też przy grzejnikach łazienkowych. Maja dobrą ofertę również z uwagi na to, że te urządzenia są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, u nas jest akurat mosiądz antyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2016, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki dekoracyjne mają coraz ciekawsze formy i kształty. Na szczęście minęły te czasy, gdy grzejniki był ogromne i zagracały przestrzeń. Wpadł mi w oko ostatnio ten czerwony grzejnik montowany w pionie na ścianie. Sprawdzi się w kuchni, jak i w łazience. Sam w sobie jest dekoracją i nie trzeba marnować miejsca pod oknem - można wstawić tam szafkę.


Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2016, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze robiłem jakąś fajną aranżacje ze zwykłych grzejników a takie dekoracyjne to drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2016, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Super rzecz, podobaja mi się :)Ale jednak zwracają na siebie uwagę dość mocno.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki dekoracyjny grzejnik to duża ozdoba na do salonu. jesli zalezy nam na ladnym wyglądzie i jak najwiekszej powierzchni grzejnej, to doskonalym rozwiązaniem sa własnie grzejniki dekoracyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2017, 01:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki to inwestycja na lata. Tez mamy dekoracyjne grzejniki w domu, a w salonie takie bardziej w stylu retro, bo chcieliśmy żeby całość pasowała. Sposobem na zwiększenie komfortu cieplnego, a przy tym bardzo ekonomiczną sprawą jest zakup odpowiednich głowić i zaworów termostatycznych. My dostaliśmy solidne głowice od firmy Vario Term http://www.varioterm.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >