jak oszukac czujnik ruchu

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

20 lutego 2010, 22:46

Zgadzam sie: good 0 bad

witam zna ktos sposub jak oszukac czujnik ruchu mam taki w domu i nie stety ale jest chyba lipny bo sie wlamali powie mi ktos jak go oszukac

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2010, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Trochę dziwne ma Pan podejście. Zamiast szukać innego sposobu na ochronę przed złodziejami, szuka Pan przyczyny jak mogli się włamać :| Nieważne jak go oszukać, nie znajdzie Pan tu złodzieja który Panu odpowie na to pytanie! Ważniejszą kwestią jest efektywność systemu alarmowego i spojrzenie w przyszłość, a nie rozpamiętywanie przeszłości!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że profesjonaliści potrafią rozbroić bardzo szybko każdy alarm. Warto oprócz systemu alarmowego mieć uczynnych sąsiadów, dobre drzwi antywłamaniowe, i nie chwalić się po okolicy swoim majątkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mogę coś poradzić to tylko tyle żeby wymienić cały system alarmowy na lepszy, jeśli będzie się Pan rozstrząsał nad tym jak oni to zrobili mogą się włamać jeszcze raz.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że skoro się włamali powinieneś pomyśleć o dokładniejszym zabezpieczeniu. Znasz może taki system zabezpieczeń integrę: http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/rozwiazania /70,system-alarmowy-integra-64/ ? Posiadam taki w swoim domu i jest to moim zdaniem jedno z najbardziej skutecznych zabezpieczeń. Podłączony do centrali, jeśli złodzieje wyłaczą prąd i tak będzie działał ponieważ wyposażony jest we własny akumulator.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2013, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GrzegorzPLN napisał: Jeśli mogę coś poradzić to tylko tyle żeby wymienić
cały system alarmowy na lepszy, jeśli będzie się Pan
rozstrząsał nad tym jak oni to zrobili mogą się włamać
jeszcze raz.

Ja wychodzę z założenia że mój dom to moja twierdza i nikt włamywać się mi nie będzie.Oprócz zwykłych czujek zamontujcie dodatkowo czujniki magnetyczne typu kontaktron w skrzydle i ramie okna. więcej na temat okien antywłamaniowych na Portalu DomInteligentny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2014, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

da sie oszukac czujnik ruchu folia do ogrzewania podłogowego nie przepuszcza promieni podczerwonych dlatego gdyz folia jest ekranem i da sie :)))))))

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, dość dziwny temat. :) Czujniki ruchu działają na zasadzie fotokomórki i jeśli sygnał z nadajnika do odbiornika zostanie przerwany, to czujnik ruchu to sygnalizuje. Więc albo to obejść, albo odciąć zasilanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2024, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branzy, aby nie marnować pieniędzy. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem systemu alarmowego albo monitoringu, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę sklepu internetowego IVEL - https://ivel.pl/k146,systemy-alarmowe.html .

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >