jak zaizolowac fundament?

« Powrót do grupy: Robimy fundament

15 października 2008, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi murarze zamiast zrobić izolacji pionowej zrobili izolacjęmiędzy bloczkami fundamentowymi. Zaintrygowany postanowiłem zrobić maleńki podkop do ław. Gdy spojrzałem co się tam dzieje mało zawału nie dostąłem. Była tam woda. Co teraz mam zrobić żeby czegoś takiego nie było? Co mam zrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • izolacja fundamentow Liczba postów: 55 Grupa: Robimy fund... If the demands of online classes are overwhelming and time seems to slip away, consider the option: "take my online algebra class for me." The modern educationa...
  • Fundamenty i ich ważność Liczba postów: 9 Grupa: Robimy fund... Walduli :) Bardzo sie ciesze, że wspolnymi siłami udało sie pomóc :) Gratuluje zakupu i zycze samych slonecznych i ciepłych na budowie :wink: Pozdrawiam
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >