jak zrobić tanio remont łazienki?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

16 stycznia 2019, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zacząć od akcesoriów łazienkowych, które w niższej cenie znajdziecie w sklepach internetowych, dopasować odpowiednie płytki itd, akurat te rzeczy można znaleźć taniej, wystarczy tylko poszukać, To samo jeżeli chodzi o akcesoria hydrauliczne, zerknijcie do nas :)

Ten post był edytowany przez Hydro-met.net dnia: 16 stycznia 2019, 23:29
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2019, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie gdy mówimy o remoncie łazienki, myślimy tutaj przede wszystkim o wymianie płytek. Doskonale wiem jak trudno jest się zdecydować na któryś z modeli, gdy jest na rynku tak wiele propozycji. Ale też można poczytać sobie artykuły takie jak ten http://www.szpachelka.pl/hiszpanskie-plytki-c eramiczne-w-lazience-dlaczego-warto-je-wybrac.html i na przykład dowiedzieć się czym cechują się takie hiszpańskie płytki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2019, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Trafiłam do salonu bokaro w Gdańsku a tam piekne kolekcje płytek i bardzo dużo super aranżacji, kupiłam tam wszystko co chciałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2019, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie powinna liczyć się tyle kwestia ceny ile jakości. Zły remont trzeba potem poprawiać. Lepiej zrobić coś raz a porządnie niż po 100 razy byle jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2019, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim, przydałyby się dobre artykuły wyposażenia wnętrz. Choćby takie jak tutaj https://naszewnetrze.pl/. Warto się z tym bliżej zapoznać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2019, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak mowa powyżej, podstawa jest wybór odpowiednich materiałów, akcesoriów do aranżacji łazienki. W tej kwestii nie warto oszczędzać, zerknij a sklepy internetowe gdzie znajdziesz największy wybór.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2019, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami wystarczy zajrzeć do dobrze wyposażonego salonu gdzie jest dużo aranżacji i stamtąd można wziąć dużo pomysłów :) W salonach Bokaro jest właśnie sporo ciekawych aranżacji, bardzo lubię tak dobrze zaopatrzone sklepy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2019, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Aby remont łazienki nas nie zaskoczył, warto dokładnie przygotować kosztorys oraz wybrać odpowiednie materiały, pamiętając o tym, że łazienka jest pomieszczeniem o podwyższonej wilgotności. Do wygładzania ścian oraz sufitu rekomenduję zastosować gładź wapienną ACRYL-PUTZ® RV 13 RENOVA. Malować warto natomiast farbą, której powłoka chroniona jest przed rozwojem grzybów i pleśni – polecam użycie lateksowej farby Śnieżka Kuchnia Łazienka.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2019, 05:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele pomysłów na to jak można tanio, a naprawdę ładnie wykończyć swoją łazienkę. Ponieważ dzisiaj mamy tak szeroki wybór w płytach. To możemy przebierać dowolnie. Jak możecie nawet poczytać sobie tutaj https://grupamo.pl/porady/mozaika-do-lazienki -dlaczego-warto-ja-wybrac/ do zaakcentowania waszego wnętrza łazienki warto również kupić sobie mozaikę.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2019, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam pojęcia co to znaczy dla Was tanio, ale polecam od siebie sprawdzić ofertę https://wyposazenielazienek.pl/lis-ceramika jezeli poszukujecie dobrych plytek do lazienki. Ceramika to ich znak rozpoznawczy, a zadowoleni klenci sa jedynie tego potwierdzeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >