jaka papa termozgrzewalna?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

1 września 2010, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy możecie polecić mi jakąś dobrą papę termozgrzewalną? Szukam jakiejś dobrej i nie drogiej gdyż potrzebna mi do pokrycia dachu nad garażem wolnostojącym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o rodzaj papy to polecam zdecysowanie Extradach WF Szybki Profil SBS 5m grubośc 5,2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, tego typu papa jest najlepsza. Większość nie może być stosowana jako jednowarstwowe - to tak. Cena ok. 4zł/1m

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2012, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

odradzam wszystkim papę z technonicolu--ruska,
nic warta/pęka po mrozach/
nie uwzględniają reklamacji
przy zakupie informacja 10lat gwarancji
w rzeczywistości 3lata
BARDZO SIE ZAWIODŁAM -koszty wymiany
ogromne ich to nie obchodzi
FIRMA BARDZO NIESOLIDNA

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Rodzaje pap znajdziecie na http://matizol.pl/papy-matizol/ . Warto sprawdzić sobie ich właściwości i odpowiednio dobrać papę do typu dachu. Jeśli wszystko dobrze zostanie dopasowane, taka papa termozgrzewalna to zakup na długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2019, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która oferuje papę na dach. Osobiście mogę wam polecić www.serwisdach.com.pl Oferują solidne produkty w bardzo dobrych cenach. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 630 Grupa: Technologie... Co do wyboru dobrej jakości narzędzi ręcznych i elektronarzędzi to na pewno warto również zapoznać się z ofertą hurtowni Chle-Mar gdzie będziecie mogli wszystko...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 189 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 337 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 44 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Oprogramowanie i urządzenia dla firm spożywczych Liczba postów: 12 Grupa: Technologie... Usługi informatyczne są podstawą w dzisiejszym świecie biznesu. Szukając partnera do obsługi IT, nie tylko kieruję się umiejętnościami technicznymi, ale także e...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >