jaki dywan i czy w ogóle musi być?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 kwietnia 2016, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie jakoś 2 lata temu usnałem wszystkie dywany. Nigdy nie lubiłem odkurzac, a teraz wystarczy przelecieć tylko mopem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szeroki wybór dywanów do pokoju dziecięcego mają w sklepie online na stronie sklep.dywanopol.pl. Super obsługa, nie musiałem długo czekać na zamówienie. Na dużą pochwałę zasługuje też tutaj kwestia doradztwo – pomagają w wyborze, nie ma problemów z kontaktem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Na forum są już podobne wątki odnośnie wyboru dywanu do mieszkania i w zasadzie opinie zawsze były podzielone,czyli znaleźli się zwolennicy jak i przeciwnicy dywanu,twierdząc,że to tylko kurz i zerowa ozdoba. Moim zdaniem taki dodatek jak dywan musi pasować do danego stylu wnętrza,jego charakteru.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, że jak nie ma dywanu to łatwiej się sprząta. Ale nie oszukujmy się- z dywanem wnętrza jednak są bardziej przytulne :)
Jeśli byście szukali odpowiedniego modelu polecam zajrzeć do sklepu http://kochamydywany.pl/, mają na prawdę ogromny wybór dywanów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez dywanu zdrowiej i czyściej, ale jednak dywan bardzo ociepla wnętrze. My mamy dywan z juty i kilka małych dywaników bawełnianych położonych w róznych miejscach domu. Teraz sa piękne dywany robione przez rękodzielniczki. Okragłe, plecione, po prostu piękne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2016, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat nie lubię dywanów. Zwykła podłoga drewniana lub panele wystarczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2016, 01:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany to już przeżytek

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywany są zdecydowanie za nudne

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2016, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

To na przykład po prostu należy położyć podłogę, która jest A – elegancka, B – można jej użyc na ogrzewanie podłogowe, C – jest prosta w konserwacji. Tu macie dobry przykład: http://vipparkiet.pl/parkiet/old-world-dab-di m-climatic/ elegancko wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem dywan jest zbędny, nawet jeżeli wybierzemy ciekawy wzór to i tak w dalszym ciągu pozostanie on siedliskiem kurzu i bakterii. Przytulność można zbudować w inny sposób, np wybierając jako wykończenie podłogi deskę naturalna Chene.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >