jakie rusztowanie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

17 grudnia 2010, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno poszerzałam działalność o ocieplanie domów i nie wiedziałam czy wynająć czy kupić i tu na forum doradzono mi, że jednak kupić, kupiłam rusztowanie dokładnie GBG P70, które jest kompatybilne z plettacem i moi pracownicy bardzo je chwalą, wcale nie ma różnicy bo parametry są takie same i pasują do siebie, a że nie kupujesz go za granicą tylko od polskiej firmy to dlatego jest tańsze, a nie dlatego, że gorsze, a elementy dokupujesz bez problemu, a do wyboru miałam tez GBG L73 czyli pasujące do layhera i zapewne to odbywa się na tej samej zasadzie, a masz certyfikat i gwarancję więc to nie podróbka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2011, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy zakupie rusztowania trzeba uważać na wykonanie aby były atestowane wytrzymałe .O tym się przekonała jedna z małopolskich firm gdzie pracownik uległ wypadkowi . Lepiej wydać parę złotych więcej za solidne wykonanie i mieć głowę spokojną . Ja kupiłem od firmy z Olkusza w niezłej cenie a wykonanie solidne można się z nimi dogadać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2011, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy na szkolenie z zakresu MONTAŻU RUSZTOWAŃ MONTAŻOWO - BUDOWLANYCH METALOWYCH !
Uprawienia ważne bezterminowo, obowiązują na terenie UE po przetłumaczeniu na język stacjonarny danego kraju.

http://www.naszaera.pl/node/40

Najbliższy termin szkolenia - 27.05 - 3.06.2011
Cena - 950 zł / brutto
Kontakt pod nr: 0 600 969 600

ZAPRASZAMY !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2011, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie fajnie, szkoda tylko, że marekk i adam daliście puste linki... ja mimo wszystko radziłbym zaglądnąć www.budtrade.pl/sprzet-budowlany/rusztowania/ faraone-pojedyncze-rusztowanie-jezdne-top-system-135x300-cm- f1-34/3979, pozdrawiam

Ten post był edytowany przez kate dnia: 24 maja 2011, 08:56
Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2011, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie warunki musi spelniac podloze gruntowe pod rusztowanie?????? Czekam na odpowiedz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoże na jakim ma być zamontowane rusztowanie nie może być mniejsze niż 10 MPa, to wszystko można ustalić za pomocą PN-B-03020: 1981. Jeżeli natomiast ma Pan podłoże konstrukcyjne, to nośność musi Pan ustalić na podstawie obliczeń, oczywiście chodzi o obliczenia wytrzymałościowe, wtedy obciążenie rusztowania nie może przekraczać tych dopuszczalnych dla podłoża. Jeżeli nie spełnia ona żadnych z wymagań musi być koniecznie wzmocnione podłoże

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zapoznanie się z oferta Rusztowania DiMN,

pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, szukając informacji o montowaniu rusztowania trafiłem na taki filmik GBG http://www.youtube.com/watch?v=7toJXZC-AAo tylko tam im brakuje na dole jednej poręczy, czy może tak być?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2011, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy rusztowania aluminiowe to dobre rozwiązanie?? są one lżejsze od stalowych, ale czy tak samo wytrzymałe?? polecacie jakąś firmę i do tego niedrogą, która by takowe sprzedawała??

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2011, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, myślę, że rusztowania aluminiowe to dobre rozwiązanie, fakt, że cena może myc nieco wyższa od stalowych, ale znakomita zaleta jest łatwość montażu i szybkość przemieszczania, co jest bardzo ważne, przy budowie. Można trafić często na promocje, więc warto się rozejrzeć, szczególnie wśród mniejszych dostawców, których towar jest równie dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Maszyny pakujące Liczba postów: 92 Grupa: Technologie... Separator wilgoci firmy Contracor https://www.contracor.com.pl/en/of/catg/ separatory-wilgoci.335.html odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu uszkodzeniom i awario...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 162 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 308 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 253 Grupa: Technologie... Pamiętajcie, że przy wyborze bramy, oprócz odpowiedniego produktu, bardzo ważne jest profesjonalne wykonanie pomiarów i uzgodnień na budowie, profesjonalny mont...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 627 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >