jakie ocieplenie?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

20 października 2014, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no, ja własnie teraz stoję przed problemem wyboru rusztowania.. niby to już najłatwiejszy wybor, ale jakoś nie mogę znaleźć niczego dobrego w rozsądnej cenie. Myślałem o www.rusztowania-sprzedaz.pl, czy ktos ma opinie na temat tego sklepu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zadaj to pytanie w dziale o materiałach.
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2014, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do rusztowań to moim zdaniem lepiej wypożyczać niż kupować. Ja ja robiłem docieplenie to przyjechał monter z http://euro-rusztowania.pl/ - postawił całe rusztowanie i gerenalnie pomagał, aby wszystko sprawnie szło.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 06:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Być może izolacja natryskowa jest tu rozwiązaniem, którego szukasz. Dość dobrze wpływa na wydajnośc energetyczną budnyku przy czym nie jest mega droga. Sam zastnawiam się nad takim rozwiązaniem i póki co oferta od http://piana-izolacja-lodz.pl/ wygląda w tym segmencie najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacje natryskowe doskonale sprawdzają się, ale tylko na dobrze osuszone ściany. Dużo osób, które decydują się na tego typu rozwiązania, nie umie w pełni korzystać właśnie z tego rodzaju izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2017, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem do izolacji ścian warstwowych warto wykorzystywać produkty marki Thermano. Z tego co wiem, to teraz najlepsze rozwiązanie na rynku, a płyty Thermano są bardzo wytrzymałe i mają dobre parametry w zakresie izolacyjności cieplnej. Ja się zaopatrzyłem w tego typu materiały za pośrednictwem firmy Ambit z Gdańska http://www.ambit.gda.pl . Polecam sprawdzić asortyment tej firmy, bo mają dobre ceny i można liczyć na fachowe doradztwo. Wydaje mi się, że Ambit ma oddziały również w innych miastach.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj również polecam zainteresować się izolacjami natryskowymi, które znakomicie zdają egzamin i zbierają wiele pozytywnych opinii, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy podczas wyboru materiałów i odpowiemy na wszystkie pytania :)

Salus-expo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2017, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Porządne ocieplenia możecie nabyć przez firme Ambit http://www.ambit.gda.pl/Ocieplenia-Elewacji.htm. mają spory wybór materiałów ociepleniowych i termoizolacji a poza tym fachowo doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

to zawsze jest bardzo trudne

_______________________________
wapozon

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie jest trudne jeżeli zdamy się na usługi dobrej, sprawdzonej firmy która zajmie się wykonaniem ocieplenia naszego domu. Zerknijcie na Warserwis.com mamy pod tym względem duże doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie pianką PUR Liczba postów: 1 Grupa: Robimy izol... Gdzie szukać pomocy przy izolacji nieruchomości komercyjnej pianką PUR?
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 219

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >