jakie pustaki do budowy domu

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 maja 2011, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem że bloczki Ytong Energo są dobre. Widziałem już kilka budynków z tego materiału, który chyba cieszy się renomą wśród wielu firm budowlanych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie Ytong jest dosyć znany, a popularność to już inna sprawa. Może dlatego, że bardzo energooszczędny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet przy budowie stadionu Legii wykorzystano właśnie bloczki Ytong.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2011, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

gorzej z wykorzystaniem ytonga w budownictwie mieszkalnym. sąsiad ma ocieplenie styropianower wiec chlonny ytong zwraca wilgoc do wewnatrz budynku. radzesie dwa razy zastanowic.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2011, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

r.aleb Ja właśnie pozytywy o Ytongu słyszę w kontekście budownictwa mieszkaniowego.
natomiast nie spodziewałem się budowy takich obiektów jak stadion.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2011, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nie mam doswiadczenia w budowaniu ytongiem ale slsyzalem ze żłopie wode.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

MOgę poprosić o źródło tej rewelacji?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dariusz, dzieki za slowa wsparcia i chociaz w wiekszosci sie z Toba zgadzam, to jednak nie widze problemu w dyskusji o materiałach budowlanych i ich właściwościach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2011, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik m4rekkk napisał:
Dariusz, dzieki za slowa wsparcia i chociaz w wiekszosci sie
z Toba zgadzam, to jednak nie widze problemu w dyskusji o
materiałach budowlanych i ich właściwościach.


...Bo tego problemu NIE MA!

Jest tylko (wyimaginowany) pogląd, że coś jest leprze od czegoś, i ktoś to usiłuje sforsować.

Cywilizacja nam dała możliwość wyboru, a my zamiast z tego czerpać, umiemy krytykować coś, co ma sąsiad za miedzą.

No, ale jak coś zostało użyte do budowy STADIONU, to dla mnie jest to MIAŻDŻĄCY argument...
(... no coś musiało!)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.budowane.pl/budownictwo-wielkoform atowe/stadion-legia-warszawa są tam jeszcze inne inwestycje z zastosowaniem Ytonga.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >