klej do płytek na OSB

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

10 lutego 2010, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kleje cementowe zaś są zbyt kruche same w sobie. Czy możecie mi coś polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2010, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A ostatnio czytałam karte techniczną kleju Unifix-S3 firmy schomburg
http://symbud.pl/klejenie_wylozen_ceramicznych.php?produkt=8 3
Wygląda na bardzo dobry klej, może komuś się przyda ta informacja, niestety nie do kontaktu ze skórą jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2010, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No u mnie firma jak robiła domek letniskowy to sama zaproponowała klej na płytę osb i jak narazie trzyma sie wszystko dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2010, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

No a jak ktoś chce to proszę się z nimi skontaktować to pewno doradzą.http://www.vertigo.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2010, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Proszę o poradę. Chcę położyć płytki na osb na zewnątrz budynku. Chciałbym się dowiedzieć jakiego kleju użyć, czy muszę położyć na płytę siatkę,czy musi być płyta zagruntowana lub pomalowana jakimś lakierem?Za wszystkie podpowiedzi dziękuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja słyszałem, że odpowiedni będzie MULTILEP F-109. Można też zastosować ATLAS PLUS lub CERPLAST

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2010, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

bo ja właśnie kłade na osb. i raz położyłem na osb tak jak leci bez niczego no i odpadło. Później dałem siatke z drutu bez przybicia do osb można było chodzić skakać nic nie pękało ale później musiałem ściągnąć 2 paczki płytek bo nie ułożyłem do wzoru i odeszło bez problemu przy mocniejszym wybiciu. Teraz przybiłem siatkę z drutu i trzyma się znacznie lepiej mocno. W dalszej części ponawiercam dziurki oraz pomaluje podkładem akrylowym to będzie się trzymać jeszcze lepiej. Dodatkowo dodaje gruntu uniwersalnego do zaprawy klejowej ale co do
tego to nie wiem czy jest jakiś sens.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o kleje to przed zastosowaniem musimy wiedziec ktore nadaja sie zastosowania na zewnątrz, ktore raczej w pomieszczeniach, oraz rodzaj powierzchni, czyli "naściennie" albo pod podłogę. Jeśli płytki mają być na podłodze to tylko kleje dyspersyjne(ze względu na dużą możliwości odkształceń). Kleje cementowe odpadają (przyczepność jest niewielka, nawet po odpowiednim przygotowaniu płyty). Nie wiem co z tymi klejami mineralnymi?? domieszki mineralne powodują np. ze taki klej nie odstaje od płyty, przytrzymuje na miejscu i podąża za odksztalceniami

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2011, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

czy można do podłogi drewnianej przykleić płytę regipsową a do niej płytki ceramiczne?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, chciałbym naciągnąć gips na płytę paździerzową, w jaki sposób przygotować taką płytę, tak by gips nie odpadł po kilku dniach ?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 626 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 156 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >