kolektory vs fotowoltaika

« Powrót do grupy: Ekspert kolektorów słonecznych

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

3 września 2016, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie fotowoltaika. Ceny już też się dostosowały do naszego polskiego rynku. Lepsze technologie też dają lepsze efekty, więc zaczęło się to opłacać. Ceny i panele można sprawdzić na http://ozemarket.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2016, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

a propo fotowoltaiki to wspomnieć trzeba, że z dniem 1 Lipca 2016 roku weszła w życie nowelizacja ustawy OZE wprowadzająca system opustów dla instalacji prosumenckich - moim zdaniem korzystniejsza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój kolega właśnie studiuje właśnie kierunek odnawialnych źródeł energii i myślę że to strzał w dziesiątkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam kolektory. Miałam problemy, że dostać dofinansowanie, więc wzięłam pożyczkę w https://www.moneyman.pl/ Polecam zakup kolektorów, inwestycja szybko się zwraca.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie sytuacja wyglądała tam samo jak u Koprobo. Postawiłem na fotowoltaikę ze względu na to, że jest to dużo szybciej zwrotna inwestycja. Jeżeli dołączymy do tego pompy ciepła to już w ogóle raj. I tak jak pisze Koprobo najlepiej skontaktować się w tej sprawie z firmą Biomar. Mają te wszystkie swoje certyfikaty i są na prawdę w porządku. Rzadko się zdarza, że trafiam na tak miłych i pomocnych ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również postawiłem na fotowoltaikę i jestem bardzo zadowolony.
_________________
dermatolog Gdańsk

Ten post był edytowany przez tytuussik dnia: 9 listopada 2016, 22:03
Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

dla poszukujących fotowoltaiki w dobrej cenie -10% między innymi na panele fotowoltaiczne, ale też pompy ciepła z modułem WIFI

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm.. Jedno i drugie to inwestycja, której nie można żałować :) Zajrzyj tutaj http://strefaenergii.com/ Tam są opisane zalety jednego i drugiego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiscie zainwestowalem w fotowoltaike i jestem zadowolony. Chyba wszystko zalezy tez od tego czego oczekujesz od tej instalacji. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i tez mialem duzo pytan i mi znajomy polecil firme aht energia i tam mi wszystko powiedzieli co i jak i pozniej zamontowali. Takze nie ma co samemu kombinowac tylko sie trzeba zglosic do ludzi co sie na tym faktycznie znaja

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2016, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nad tym zastanawiam, słyszałem, że fotowoltanika jest fajna, ale mam nadal mieszane uczucia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert kol... Są firmy które działają lokalnie na tym terenie, jak najbardziej pomogą w dotacjach, w pozyskaniu kredytów, doradzą też jaką moc instalacja powinna posiadać, do...
  • Fotowoltaika Myślenice Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 11 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert kol... Jaki wykonawca Fotowoltaiki w Małopolsce potrafi przeprowadzić inwestora przez formalności związane z dofinansowaniem w programie Czyste Powietrze?
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert kol... Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne. Widziałam, że tut...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >