kolorowa lampa

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 stycznia 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad zakupem kolorowej lampy, ale sam nie wiem jak to będzie wyglądać... Podoba wam się coś takiego czy raczej jesteście zwolennikami neutralnych kolorów na oprawach oświetleniowych?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2015, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem kolorowe lampy bardzo zywiaja wnetrze :) ostatnio zamowilam sobie taka fioletowa na elektryczni.com i swietnie wyglada :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, kolorowe lampy mogą zrobić mega dobrą robotę jeśli chodzi o budowanie wystroju wnętrz. Mi podobają się raczej proste formy, szczególnie że u mnie urządzone jest w stylu dość modernistycznym. Może spodobają ci się lampy Capelle, mają intensywne kolory i prosty model:


Źródło: http://lampalampa.pl/lampy-industrialne

Ten post był edytowany przez bdebski dnia: 20 stycznia 2015, 11:14
Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Stropek, a do jakiego wnętrza kupujesz lampę? Jeśli utrzymane jest w stonowanych barwach, lampa w zdecydowanym kolorze będzie ciekawym akcentem. Na przykład taka uniwersalna lampa w nasyconym czerwonym kolorze będzie pasować i do klasycznego salonu, i do pokoju młodzieżowego: http://www.spotlight.pl/pl/produkty/design/design-ike.html

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na przykład czerwoną lampę można świetnie wykorzystać do pomieszczeń, które są w szarej, czarnej albo białej tonacji. Ostatnio widziałam u znajomego taką lampę wiszącą w kuchni, która jest czarno-biała – to było fajne przełamanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście warto wszystko do siebie dograć pod względem kolorystycznym,a akurat u nas znajdziecie kilka bardzo fajnych,ciekawych rozwiązań,warto zerknać na www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz takie zwykłe lampy nie sa już na czasie. Czy to do pokoju codziennego czy dzieciecego warto kupić coś bardziej oryginalnego. Niedawno udało mi się trochę na ten temat czytać tutaj http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-poko ju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sci ane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1 . Zobacz sobie jakie lampy sa teraz w modzie. Niektóre wzory na pewno bardzo Cię zaskoczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie kolorowe lampy, oryginalnie i zywo

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz naprawdę oryginalnej i stylowej lampy podłogowej do swojego mieszkania,to zobacz na www.LampyHiszpanskie.pl może akurat coś przypadnie Ci do gustu,a w razie pytań służymy pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolorowa lampa może się prezentować na prawdę dobrze,
wszystko kwestią doboru odpowiedniego modelu i koloru do aranżacji wnętrza.

Jeżeli jednak chcemy działać bardziej zachowawczo i obawiamy się kiczu
lub zbyt mocnego koloru, zawsze możemy postawić na kompromis,
np. Lampę wiszącą złote perły, której środki kloszy są w złotym kolorze:
http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/lampy/lampy-wiszace /lampa-wiszaca-zlote-perly.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >