kominek w salonie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

4 września 2015, 06:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie się zgadzam, kamień naturalny idealnie sprawdzi się w każdych warunkach, a kominek obłożony kamieniem wygląda bardzo gustownie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2015, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kogoś interesuje wystrój wnętrz, także w kontekście kominków, to polecam blog: http://blogwnetrza.blox.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2015, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam porównanie dwóch typów kominków - takiej prostej "kozy", którą miała babcia i takiego zabudowanego, który mieli moje rodzice. Wiem, że to kwestia gustu, ale zdecydowanie bardziej podobała mi się koza. Miała swoją duszę. :)
Zdaje sobie sprawę, że do eleganckiego salonu może ona nie pasuje, ale do zwyczajnego domku jak najbardziej :)
PS. co do kominków w bloku, widziałam takowy. W szczytowym mieszkaniu, komin wyprowadzony i kominek mógł być podłączony. Ale trochę z tym zachodu, pozwolenia, spółdzielnia, sąsiedzi...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2015, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Również rozważałem postawienie kozy w domu moich rodziców. I nie są one nawet takie przydkie. Ale jednak co kominek to kominek ja lubię posiedzieć, popatrzeć pod kocem z winkiem oraz małozonką w ogień szczególnie teraz w jesie, więc nie wyorażam sobie kozy. Chociaż często o wiele lepiej oddaje ciepło :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem trzeba szczególnie zwracać uwagę na jakość kominka, jaki się kupuje. Wszystko musi być z sobą dograne i do siebie dopasowane. W sumie to inwestycja na lata, więc warto kupić coś porządnego. Akurat mi się bardzo podobają kominki nowoczesne można je w dowolny sposób zabudować i będą ozdobą każdego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2015, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Mi osobiście kominek w salonie podobał się od zawsze,bo z całą pewnością nie przeszkadza,a do całości stanowi elegancki i praktyczny dodatek- możemy w nim przecież palić i dogrzewać salon,co zapewni nam większą przytulność:)


www.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też się podobają kominki w salonie. Najpiękniejsze są takie, które są obudowane takim białym marmurem, albo innym kamieniem naturalnym, który jest kontrastowo dobrany do wystroju wnetrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

No taki kominek w domku lub biokominek chociaż to na tę porę roku idealna sprawa. Taki wymarzony to w starym stylu, w salonie w niewielkim domku.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2015, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie mam kominek narożny i muszę powiedzieć, że wygląda świetnie. Jest dosyć pokaźny i fajnie się prezentuje. Jest obudowany dookoła jasnymi kamiennymi płytkami, z małą półeczką nad paleniskiem. Z tym, że ja mam dość duży salon i dlatego taki duży kominek nie zmniejsza znacząco powierzchni salony. I dzięki takiemu rozwiązaniu kominek ogrzewa cały dom, na czym zależało mi najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne pomysły na aranżację znajdziecie tutaj http://newmedia-art.pl/blog/aranzowanie-wnetr za-fototapeta/ oczywiście fototapety to jeden z wielu elementów/pomysłów/możliwości

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Automatyka do bramy Liczba postów: 40 Grupa: Wykańczamy... jakie firmy polecicie jeszcze?
  • Okna do domu Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Okna są kluczowym elementem każdego domu, wpływając zarówno na jego wygląd zewnętrzny, jak i funkcjonalność oraz komfort mieszkania. Wybór odpowiednich okien do...
  • Mobilna wulkanizacja Poznań Liczba postów: 4 Grupa: Wykańczamy... Kiedy Twój pojazd wymaga natychmiastowej pomocy mechanicznej w okolicy Mniowa, LACARS Mobilny Serwis jest gotowy, aby zapewnić szybką i efektywną obsługę. Dowie...
  • Czas remontu - łazienka Liczba postów: 36 Grupa: Wykańczamy... Tutaj https://police24.pl/pl/651_artykuly-spon sorowane/11349_minimalistyczna-elegancja -poznaj-nowoczesne-rozwiazania-dla-malej -lazienki.html możecie poczytać na...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6404 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >