kominek w kominku

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

15 maja 2010, 03:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie budowy niewielkiego domu i w związku z tym mam pytanie. Czy da się wbudować kominek lub wkład kominkowy do wnętrza komina ???
- Być może takie rozwiązanie zaoszczędziło by trochę miejsca ... :). Będę wdzięczna za każdą sugestię :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązeniem jest zastosowanie wkładu kominowego. Na rynku można się spotkać z ich różnymi rodzajami. Do małych i prostych, poprzez posiadające płaszcze wodne. Wkład można dostosować do własnych wymagań takich jak chociażby prezentacja ognia czy czystość szyby i wnętrza wkładu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2010, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

dziękuję za i propozycję. Jeśli dobrze rozumiem taki wkład kominkowy umieszcza się bezpośrednio w kominie. To myślę będzie dobrym rozwiązaniem, gdyż wg projektu wyk. przez architekta, kominek został zaplanowany obok komina co zajmuje sporo miejsca. Dzięki i pozdrawiam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19692 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >