kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 listopada 2011, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się chciał zapytać czy wybierając kostkę brukową na nawierzchnie posesji wokoło domu muszę się kierować jakimiś szczególnymi specyfikacjami technicznymi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2012, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba tylko tym żeby materiał z jakiego jest wykonana kostka był solidny i był bogaty w jakiś nietuzinkowy wzór bo chyba każdy chce mieć wyjątkową nawierzchnię w około domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2012, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie :)
Niech pasuje do kolorystyki domu i roślin wokoło.
I niech ekipa skupi się na podbudowie, żeby potem nie było płaczu na koleiny itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2012, 22:42

Zgadzam sie: good 1 bad

Jest kilka elementów oczywiście rodzaj, kolor aby całość była w tym samym odcieniu (bywa czasem różnie, ważne aby był trwały), warto aby wynegocjować darmowy projekt od firmy z której bierzesz kostkę (często zależy od ilości zamawianej). Warto poczytać opinie na forach bo czasem kostka się rozsypuje. Troszkę już kostki położyłem ponieważ kładłem/szukałem firm u teściów, w firmie i u siebie (2 razy niestety w związku z dużą awarią) ja np. znalazłem firmę koło Ostrowy Kost-bet, z które korzystałem a przekonali mnie dodatkowo tym, że mają swoje nowe maszyny produkujące.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2013, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poradzić się fachowców, polecam firmę Kost - Bet a tutaj masz kontakt, na pewno pomogą
http://www.kostbet.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie każdy producent ma dobre kostki, od niektórych firm kostki pękają po paru latach albo szybciej. To zależy od tego z jakiego materiału są zrobione jakie są proporcje składników w kostce i technologia jaką były formowane...

Zdarzało się tak że kostki różniły się między sobą wymiarami nawet o 1 cm...

Najlepiej korzystać ze sprawdzonych producentów żeby nie było później problemów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2014, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja też mam pełno obaw żeby nie trafić na kostke która mi sie rozsypie za chwile po ułożeniu :/ sporo pozytywnego czytałem na forach o pozbruku, ale ile w tym prawdy to nei wiem

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest tak 3 no może 4 producentów których kostki są najwyższej jakości... i tych producentów trzeba się trzymać bo korzystają z najnowszych technologii, w tym właśnie jest pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A co do konserwacji i czyszczenia? Jak sobie radzić z plamami po oleju silnikowym? wasze propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej polej plamę rozpuszczalnikiem / benzyną ekstrakcyjną pomazaj to pędzlem i przetrzyj ścierką. Tak 2-3 razy i będzie czysto. Najgorzej jak bgłeboko wsiąknie w strukture.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >