łóżko wodne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 sierpnia 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić,jest bardzo miękkie,wygodne i ma kilka zastosowań leczniczych. Głównie jeżeli ktoś ma problemy z kręgosłupem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2012, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jak to śpiewał kidyś jeden raper: "łóżko wodne - fajny bajer, choć do seksu trochę niewygodne" :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2013, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe jak to jest spać na takim łóżku przez cały czas,czy faktycznie jest wygodne czy wręcz przeciwnie. Podobno na kręgosłup dobrze wpływa,ale nigdy osobiście nie miałem z nim styczności.


www.24bud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2013, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

o też jestem ciekawa. jakby to było się na takim łóżku przespać. Ale z tego co widzę po waszych wypowiedziach to nie jest ono zbyt popularne. Każdy chce sprawdzić, a doświadczeń prawie żadnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Mało kto doświadczył a do tego pojawiają się sprzeczne opinie. Jedni twierdzą, że takie łóżka są nie zdrowe dla kręgosłupa a drudzy że wręcz przeciwnie bo mam właściwości lecznicze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ten temat najlepiej poczytać fachową literaturę,artykuły w internecie. Generalnie nie ma zagrożenia dla zdrowia dla naszego kręgosłupa, z tym że może być niewygodne ponieważ jest stosunkowo miękkie.


www.Nawigator-24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2013, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też spałam i mam mieszane uczucia, nie było wcale wygodnie i ten dźwięk przelewającej się wody, lepiej kup fajne zwykłe łóżko z wygodnym materacem:) takim który odciąża kręgosłup i dobrze odprowadza wilgoć - ja mam taki kupowany w Amadu laboratorium snu - super jakość i cena, także polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2013, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak wygodne łóżko to podstawa:) wodne chyba niekoniecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto się jednak nad nim zastanowić :) Do tego odpowiednie seks zabawki , ostatnio z próbowałem http://swiat-doznan.pl/ i można próbować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat łóżko wodne nie jest zbyt wygodne i nie należy do tych praktycznych jeżeli chodzi o wyposażenie sypialni,może warto postawić np na tego typu łózko w stylu skandynawskim
http://www.quadre.pl/lozko-tapicerowane-dwuos obowe-w-stylu-skandynawskim,id2979.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >