łóżko wodne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

16 maja 2016, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jest to świetna atrakcja, ale nie dla każdego, jeśli np. macie zawroty głowy, kiepski sen, to takie łóżko nie będzie dla was dobre lepiej wziąć zwykłe tapicerowane z http://www.meble-lider.pl/pl/c/Lozka-Tapicero wane-z-materacem/163 , nie wiem też jak to jest z czyszczeniem, czy przypadkiem takie łóżko wodne nie okaże się siedliskiem zarazków?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że to ciekawa opcja jak sie lubi żeglować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2016, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swego czasu miałem okazję spać na takim łóżku wodnym i początkowo faktycznie jest bardzo fajne,ale im dłużej tym gorzej,strasznie bolały mnie plecy,to jednak lekka przesada aby spędzić na takim łóżku całą noc.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy np. jakieś drewniane łóżka jesteście w stanie mi polecić? Ja się zastanawiam czy np. coś z tej oferty byłoby warte uwagi https://www.strefasypialni.pl/pl/c/LOZKA-DREW NIANE/64. Co na ten temat sądzicie? Z góry dzięki za porady :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

nigdy na takim nie spałem, ale wydaje mi się, że lepiej jest zainwestować w porządny materac, bez ryzyka bólu kręgosłupa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2016, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja leżałem na takim i wcale nie było rewelacyjnie. Przyzwyczaiłem się do zwykłego łóżka i materaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2016, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku może i jest to fajna sprawa,natomiast dosyć szybko się nudzi oraz staje się niewygodne. Dobry i optymalny materac do snu,sprawdzi się zdecydowanie lepiej przy czym będzie również tańszy.

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2016, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

miałem okazję się na takim poleżeć, ale nie rozumiem zachwytów. Nie kupiłbym sobie takiego na pewno, wolzę zdecydowanie normalne materace.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2016, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie takie łóżka wodne są trochę kiczowate. I raczej nie śpi się na nich wygodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne, w filmach zawsze efektownie pęka :D A serio tradycyjne jednak lepsze, nie trzeba myśleć o regularnym spuszczaniu wody i napompowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >