łóżko wodne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 lutego 2010, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć :) W tym roku mamy z mężem pierwszą rocznicę ślubu, chciałam mu (a w sumie i sobie ;)) zrobić niespodziankę i kupić do sypialni łóżko wodne :) Wiem, że zawsze o nim marzył, ale nie miał okazji go "sprawdzić". Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z takiego łóżka? Czy jest wygodne?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze nie miałam okazji, żeby skorzystać z łóżka wodnego, ale kiedyś mnie kusiło, żeby takie łóżko sobie kupić. Tyle tylko, że jak chciałam zaczerpnąć trochę opinii na temat tego mebla to już mi ochota przeszła.
Z tego co wiem łóżko wodne jest fajne, ale tylko na chwilę. I niestety niezbyt korzystnie wpływa na nasz kręgosłup;/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja spałam na takim u znajomych, ale nie kusiło mnie jakoś żeby kupować takie sobie. Wydaje mi się tak samo jak poprzednikowi że nie jest to zbyt zdrowe i szybko się może znudzić. Ja wolę tradycyjne łóżko.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2010, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też słyszałem opinię, że nie należy do zbyt zdrowych spanie na takim łożku. A spróbować można może w jakimś hotelu. Na pewno się znajdzie taki, który oferuje takie łożko w jakimś pokoju :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2010, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez słyszałam podogne opinie... podobno sa niezdrowe... zle działają na kręgosłup:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No łóżko wodne jest dobre do nacieszenia sie przez chwilę, później w efekcie przychodzi potworny ból kręgosłupa niewyspanie i rozdrażnienie tak więc owe łóżko wodne można kupić i spać na nim "okazjonalnie" ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2010, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

UWAGA! Producent łóżek wodnych bardzo je poleca (jak to producent) :) Ale sugeruje, ze dzięki niemu ciężar równomiernie się rozkłada, co zapobiega wszelkim bólom i jeszcze, ze nie ma na nich roztoczy itd.
A teraz ja - spróbuj się na nim obrócić, jak już tak pięknie zesztywniejesz :) i druga sprawa - materac materacem, ale pod czym jeszcze trzeba spać :) co z roztoczami i pierzyną? Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Na własnej skórze (a konkretnie kręgosłupie;-) przetestowałam kilka, różnych materacy w tym lateksowy, kieszonkowy, sprężynowy i kilka innych, których nazw nie pamiętam ;-) po czym nadal wstawałam rano obolała ;-((( i wtedy kuzynka, która mieszka w Niemczech zaproponowała mi zastanowienie się nad zakupem łóżka wodnego (ona miała juz kilka lat i byłą zadowolona). Już byłam tak zdesperowana iż postanowiłam spróbować (zrozumie mnie każdy kto źle sypia i od rana chodzi połamany!!!).
Cóż mogę powiedzieć? Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu!! Śpi się na łóżku wodnym CUDOWNIE! Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, nie zależnie od tego czy śpi się na plecach, brzuchu czy boku. Jest przyjemnie ciepłe, higieniczne bo nie zbierają się tam roztocza i inne syfy, 5lat gwarancji!! na materac- ogólnie same plusy!aaa po zapoznaniu się z ofertą różnych sprzedawców łóżek z materacami wodnymi, rozmowach, negocjacjach, doradztwie z ich strony wybrałam firmę www.lozkawodne24.eu i było ok. Służą pomocą, fachowym doradztwem i ogólnie są solidni jak na niemiecką firmę przystało-nie ubliżając polskim, ale wiadomo różnie to u nas bywa...Pozdrawiam i mam nadzieję iż komuś pomogę w dokonaniu wyboru ;-)))

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co czytam łóżka wodne są bardzo dobre i wcale nie zagrażają naszemu zdrowie,wręcz przeciwnie. Do tego są bardzo wygodne,więc czemu nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam doświadczenia ale chętnie bym się przespał na takim.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >