młynek do śmieci

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 lutego 2010, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi mianowicie o młynek do zlewozmywaka. Będąc w stanach miałam do czynienia z takim rozwiązaniem i przyznam że bardzo mi się spodobało. Nie wiem tylko czy znajdę takie coś w Polsce no i czy ten młynek jest już wmontowany w określony typ zlewozmywaka czy też kupuje się go oddzielnie i można zamontować do każdego rodzaju. Będę wdzięczna za pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2010, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, ze ciężko będzie coś takiego znaleźć u nas, nie jesteśmy jeszcze przygotowani na takie innowacje, ale poszukać nie zaszkodzi, a nóż się trafi. Wydaje mi się, że jest coś nie tak z odpływami nie tak i dlatego czegoś takiego u nas się nie montuje. Poza tym ceny takich nowości są dość wysokie, więc nawet jeżeli coś takiego znajdziesz, to pewnie koszt będzie bardzo wysoki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też się bardzo podoba się takie rozwiązanie z młynkiem w zlewie. Bo często zdarza się, że resztki jedzenia dostają się do rur i potem mam zatkany zlew. Tylko też jestem zdania, że ciężko będzie znaleźć coś takiego u nas.
A szkoda, bo moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2010, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozwiązanie może i fajne ale nie u nas. Polska to nie USA, u nas jest inny system instalowania odpływów także takowy młynek po prostu by się nie sprawdził - wszystko by zapychał.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2010, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No faktycznie pomysł mimo że wydaje się dość ciekawy w Polsce nie sprawdziłby się. Do łapania brudów i śmieci powinien niby syfon wystarczyć. Ale różnie z tym czasem jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie to jest to bardzo dobre rozwiązanie, w Polsce są już dostępne takie młynki, to jest wygoda, a przy okazji zlew się nie zapycha, wiadomo nie każdy lubi wydobywać te resztki ze zlewu, bo to nie estetyczne, dlatego tak bardzo mi się podoba ten młynek

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2011, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

w ju e sej już takie od dawana mają bo w sumie to jest praktyczne duża dziura i do tego wresztki z jedzenia wrzucasz wszystko by sie zgadzało... a do kosza tylko opakowanie od razu mniej smrodu i innego ustrojstwa..

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie ja też zamierzam sb cos takiego kupic tylko jestem ciekaw jak z instalacją czy trzeba zmieniac rury ?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie ze nie tylko sam poczatek... w koncu to mieli wiec przejdzie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest u nas tego opd metra i trochę, kwestia tylko jakie i za ile.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 426

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >