mozaiki z kamienia w mieszkaniu????

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 lutego 2007, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam chce sobie zrobic mozaike w mieszkaniu i wszedlem na taka strone www.karwat-mozaika.pl fajne tam rzeczy maja ale nie jestem pewien czy to jest trwale i co z tego bedzie. Jak wam sie to podoba??? bo nie moge decyzji podiac.Doradzcie dobrzy ludzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2007, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, to jest to :) Podany link zrobił na mnie ogromne wrazenie. Mozna miec cudo w domu. Jestem jednak pewna,ze takie cos jest drogie- w koncu to sztuka. Prawie jak witraze, plaskorzezby. Ale moze i ja sie kiedys skusze, kto wie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2007, 03:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja tez bym sie skusil :) ale jak bym chcial u siebie zrobic tak 8 metrow mozaiki z marmuru to chyba kredyt musialbym zaciagnac :D Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2007, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo, ja podobnie :) Ta proza zycia :) Ale jak juz wygram w totka (podatek za marzenia :wink: ) napewno skorzystam :) Pozdrawiam, irku

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2007, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

hej nie straszcie tak cena takich mozajek wcale nie jest taka duza. Sprawdzcie ceny takich super plytek na posadzki albo na sciany. JAkie to sa ceny. A tu macie dzilo sztuki prawie. Wiem prawie robi roznice ale tak czy inaczej jest to piekne. 3sie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2007, 02:48

Zgadzam sie: good 0 bad

no widzalem ta stronke. Dosc bardzo ciekawe pomysly maja. Pozdroffffka

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2007, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Widze ze jednak ktos odwiedza moja stronke. Pozdrawiam i zapraszam

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2007, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik lubosz napisał: Witam. Widze ze jednak ktos odwiedza moja stronke. Pozdrawiam i zapraszam
Witam. Czytam Pana posty prawie na kazdym wazniejszym forum zwiazanym z budownictwem.... Widzialam strone i jestem pod wrazeniem:) pozdrawiam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2007, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

:) bardzo mi milo:) Dziekuje i pozdrawiam rowniez

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2008, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Dawno mnie tutaj nie było :)
Wklejam zdjęcie najnowszej mozaiki która bedzie w łazience zamontowana.
Pozdrawiam
[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 213 Grupa: Najnowsze t... A co powiesz na te modele https://madar24.pl/meble/lozka/lozka-200 x200/? Estetyczne i funkcjonalne. Nowoczesny design pasujący do każdej aranżacji, duża powierz...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 283 Grupa: Najnowsze t... Szukając gresu na ścianę znalazłam ofertę sklepu AllForHome https://www.a4h.com.pl/kategoria-produkt u/plytki-gresowe-na-sciane-i-podloge. Ktoś już tam kupował?....
  • Podłoga Liczba postów: 117 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Pościel Liczba postów: 72 Grupa: Najnowsze t... Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla blis...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19205 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 603

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >