naklejki na logówkę

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

18 lutego 2016, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej taka wolnostojąca. Jak znudzi Ci się jej wygląd zawsze mozesz kupić maty magnetyczne na lodówkę lub naklejki. Wtedy wygląd całej kuchni się zmienia. Jak nie wiesz gdzie szukać to tutaj http://stikero.pl/ mają spory wybór takich dodatków do kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2016, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A co wg Was będzie lepsze w kwestii dekoracji lodówki: maty magnetyczne czy jednak zwykłe,standardowe naklejki? Piszcie swoje opinie oraz spostrzeżenia:)


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2016, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki na lodówkę to fajny pomysł. Można nadać kuchni inny wygląd. Magnesy tez są ok, szczególnie że łatwo zdjąć i zmienić na coś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślałam ostatnio o naklejkach ale na drzwi wejściowe. Znudził mi się ciemny brąz i chciałabym odmiany, ale trochę boję się tych naklejek, że nietrwałe.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2016, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ale jakie to naklejki....??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2016, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że chodzi o takie zwykłe,standardowe naklejki jakie często możemy spotkać na ścianę,tutaj na lodówkę można pomyśleć również o magnesach jeżeli chcemy ją nieco upiększyć,to też się sprawdza.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

O nie, ja jakoś nie jestem przekonany do takich "dodatków". Przeważnie to maziaje nie zdobiące wcale ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2016, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W wielu przypadkach właśnie tak jest,no chyba że magnesy lub naklejki są faktycznie bardzo ładne i stylowe,ale też bez przesady jeżeli chodzi o ich ilość,bo im więcej tym gorzej to wygląda w praktyce.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2016, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A moze sprobujecie fototapety? Kupilismy na stronie - https://uwalls.pl/. Na scianie wygladaja swietnie. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałam kiedyś w programie TV magnetyczne naklejki na lodówkę. Nie pamiętam już kto je produkował, ale nie były kosmicznie drogie. Zamawiało się je pod wymiar własnej lodówki :) Można szybki odmienić wnętrze:)))

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >