narożnik - b. intensywna biel

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 września 2010, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

ciekawym trendem jaki ostatnio zauważyłem w narożnikach są b. intensywne barwy

co sadzicie o poniższym przykladzie z Caya Design ?

kto zdecydowalby sie na zakup ? (piękny wygląd vs. utrzymanie w czystości)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2010, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem ładnie to wygląda, natomiast czarne ściany są niepraktyczne i w negatywny sposób działają na samopoczucie człowieka. Moim zdaniem bardzo fajnie, ale tylko jako aranżacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2010, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

a to ma być jakaś propozycja sprzedaży? Reklama?
Dokładnie - na zdjęciu, na ciemnym tle super. Ale w domu, gdzie nie każdy pozwoli sobie na czarne ściany, podłogę w czarnych kafelkach,i... w użytkowaniu, bo nie zapominajmy o tym, że służy to do siedzenia, podejrzewam - beznadziejne.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2010, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Biały narożnik na pewno nie jest łatwy do utrzymania w czystość.
Trzeba by było na nim rzadko siadać, a w jeansach to chyba wcale.
Dla osoby która mieszka sama to można jeszcze się zdecydować, ale rodzina to już nie.
Ja nie preferuje białych mebli.
A w jakich oprócz białego kolorach ta firma ma jeszcze do zaproponowania narożniki?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2010, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie polecam białych mebli. Widać na nich najmniejsze zabrudzenia i uszkodzenia. Szkoda pieniędzy na takie rzeczy gdyż nawet ciężko przysłonić nieudane próby naprawienia ewentualnych szkód.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2010, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

czarne ściany i podłogo to tylko ekspozycja i nie trzeba się nią sugerować.
przecież wiadomo że nikt w domu nie zdecydowałby się na czarne ściany i podłogę.

biały narożnik przecież pasuje do różnych kolorów ścian, nie tylko do czarnego.

widzę że biały kolor nie wszystkim przypadł do gustu.

czy rzeczywiście tak szybko by się zniszczył?

a może ktoś z was ma jednak w domu białą czy kremową kanapę i by mógł się w tym temacie wypowiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Narożnik jest nieziemski bynajmniej jak dla mnie, bardzo mi się podobają biało czarne wnętrza ale przeraża mnie fakt, iż są one bardzo ciężkie w utrzymaniu czystości. Ja jednak nie zdecydowałabym się na taki śnieżnobiały narożnik pooglądać mogę, ale nie zastosować w praktyce;)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2010, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

narożnik fajny, mi się podoba :-), biały do wszystkiego pasuje, do różnych kolorów ścian. co do utrzymania to jeśli jest to skóra wysokiej jakości, to nie powinien tak szybko się zniszczyć, są też dostępne różne środki do czyszczenia takich mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2010, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście bardzo podobają mi się takie intensywne barwy,szczególnie czarny. Uważam,że to kolor który najbardziej pasuje na narożnik do salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2011, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak racja! Czarny najbardziej pasuje, no i oczywiście czarny jest najbardziej praktyczny, szczerze to nie wyobrażam sobie mieć inny kolor wypoczynku czy też narożnika

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dywan do sypialni Liczba postów: 50 Grupa: Ciekawe pom... Wybór firmy specjalizującej się w praniu dywanów zależy również od jej dostępności i terminowości. Czas oczekiwania na usługę oraz możliwość dostosowania termin...
  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >