nieruchomości?

« Powrót do grupy: Rynek wtórny - kupno-sprzedaż, najem

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

27 października 2009, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach nieruchomości to dość dobra inwestycja i dlatego szukam nie tylko dobrego dewelopera, ale też i zarządcy, bo jak wiadomo czym jest nie ruchomość bez dobrego zarządcy? Możecie mi pomóc? Czy na przykład gren nieruchomości ma dobre zarządzanie? Czytadłem, że ostatnio dostał certyfikat ISO 9001 to może być coś godnego polecenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2009, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

nie za bardzo rozumiem Pański tok myślenia, stwierdza Pan czy zadaje pytania? ale generalnie, jeśli dobrze zrozumiałem, zgadzam się z Panem. Greń jest dobrym zarządcą. Ma chłop jaja skoro walczy z MPWiK!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2009, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

no może nie jasno się wyraziłem. Nie wiedziałem, że Greń z kimś się procesuje, co to za afera?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2009, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie słyszał Pan? A tak trąbili w telewizji. Na Fierdolfa Nila i na Kluczborskiej MPWiK źle naliczało zużycie wody. Gdy mieszkańcy z Greniem to odkryli wybuchła afera. MPWiK nie chce oddać im pieniędzy!!! oszukali ich na 100tys. i myślą, że wszystko jest ok! Aż mnie trzepie na samo wspomnienie o tym! i co z takimi zrobić?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2009, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym Panie to całe MPWiK z torbami puścił. Złodzieje! A Greń do sądu powinien iść!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2009, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą! nie ma innej opcji. Tyle pieniędzy i miałoby to przepaść! Przyjaciółka mieszka właśnie w na Fierdolfa. Jest załamana tą sytuacją. Oby Greń stanął na wysokości zadania. Ale i tak chwała mu za to, że to wykrył. Tak to naciągaliby ich dalej!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2010, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No i proszę. A nie mówiłem! Będzie sprawa w sądzie! Oby mu się tylko udało.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, bez dobrego zarządcy nieruchomości, ciężko się żyje, szczególnie w Warszawie. Cięzko jest też trafić na takiego zarządcę, który by faktycznie przejmował się losem mieszkańców danego osiedla.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 06:17

Zgadzam sie: good 0 bad

ja znalazłem świetną nieruchomość w biurze nieruchomości http://www.nova-nieruchomosci.eu/ opłaca się sprawdzać u nich oferty

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2019, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie też warto jest korzystać z pomocy biura nieruchomości. Jeśli chodzi o Kraków, to super jest abc dom

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mieszkanie w Piasecznie (koło Warszawy) na sprzeda... Liczba postów: 5 Grupa: Rynek wtórn... Cześć! Planujesz przeprowadzkę do Gdańska i zastanawiasz się, gdzie znaleźć odpowiednie mieszkanie? Według mnie, warto rzucić okiem na ofertę Activa. Ostatnio p...
  • Sprzedaż mieszkania w Warszawie Liczba postów: 24 Grupa: Rynek wtórn... Jeśli masz problem prawny związany z nieruchomością i chcesz ją sprzedać, to sprawdź może w sieci temat skup nieruchomości z problemami. Myślę, że znajdziesz ki...
  • Wycena mieszkania przez bank Liczba postów: 6 Grupa: Rynek wtórn... Część prac w banku, takich jak operacje kasowe czy obsługa klienta, może być monotonna i rutynowa. https://bizneswpolsce.com/ Wykonywanie tych samych zadań prze...
  • Recykling katalizatorów Liczba postów: 7 Grupa: Rynek wtórn... Czy wiecie, która firma oferuje młyny i linie do recyclingu? Zależy mi na wysokiej jakości urządzeń w dobrej cenie. Niedawno znalazłam firmę Zakład Urządzeń Met...
  • Jak obliczyc opłatę notarialną? Liczba postów: 3 Grupa: Rynek wtórn... mi tam w obliczaniu czegokolwiek pomaga najlepsze biuro rachunkowe. Mam wrażenie, że znają się an wszystkim. Jakby ktoś potrzebował porad księgowych to polecam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >