nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

5 września 2016, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze mówiąc to dla każdego z nas pojecie "nowoczesny" oznaczać będzie coś innego, bo każdy ma inną wizję i wyobrażenie tego jak powinien wyglądać jego salon. To samo dotyczy mebli, a pierwsze co warto ustalić to budżet jaki posiadamy na ich zakup.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2016, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię takie "normalne" wnętrza. Kanapa narożna w tym stylu https://www.pwpatryk.pl/pl/c/Kanapa-narozna/2 3, do tego stolik, fotele, meblościanka. Nie lubię wnętrz przerysowanych, takich prosto z katalogu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2016, 07:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy nam na tym, aby cieszyć się przytulnym i przede wszystkim komfortowym wnętrzem, to trzeba stawiać na najwyższą jakość wykonania oraz produktów wykończeniowych. W końcu najważniejsza jest wygoda, dlatego myślę że artykuł na http://frappe.pl/boconcept-almi-decor-villero yboch-stylowe-wnetrza-dla-wymagajacych/ powinien znacznie ułatwić poszukiwania, zawężając je do kręgu najlepszych i sprawdzonych sklepów, jakimi bez wątpienia są Almi Decor czy Boconcept.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takich gipsowych lub ze styropianu ozdobach przy suficie? Wygląda to dość ciekawie, zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Jednak mąż marudzi, że to z tym za dużo pracy jest. To prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu ozodby są w porządku, aczkolwiek osobiście wolałbym już dać sufit podwieszany nie bawiąc się w nic innego. Warto zpomyślec takzeo eleganckim i wygodnym komplecie wypoczynkowym lub sofie do salonu jako główny mebel, nie sądzicie?

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 06:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesny salon kojarzy mi się z białymi meblami i ścianami biało-szarymi, dodatkowo jako posadzka to może gres w stylu skandynawskim

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2016, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe meble to ostatnio modne rozwiązanie w wielu salonach, natomiast z drugiej strony warto też podkreślić iż łatwo można wpaść w monotonię i trzeba koniecznie postawić na kontrastujące dodatki do bieli, np w postaci sofy czy dekoracji na ścianach.

www.MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2016, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

@Aśka mnie osobiście takie rzeczy się nie podobają, ale jeśli koniecznie chcecie mieć coś takiego w domu, to klejcie pianoklejem. Mąż nie będzie miał przy tym wcale dużo pracy, bo się leci jak sylikonem.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesność to nie tylko ładne i drogie materiały, ale praktyczność rozwiązań zastosowanych.

http://www.decoroom.eu/wydarzenie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2016, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

To zdecydowanie w nowoczesnym salonie muszą być jakieś tapety na ścianę. To od razu zmieni na ciekawszy charakter wnętrza. Tu macie dobry przykład, gdzie można kupić tapety warszawa sklep

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 276 Grupa: Porady i op... W przypadku problemu z mocnym mętnieniem pościeli polecam wybrać pościel z tkaniny perkalowej. Perkal to tkanina bawełniana o dużej gęstości i delikatnym sploci...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >