ocieplenie starego dachu

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

18 lutego 2021, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi to akurat tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Braas, który naprawdę pozytywnie zaskakuje zarówno jakością wykonania dachówek jak i akcesoriów dachowych które stosuje się do wykonania pewnego dachu zarówno w zakresie szczelności oraz odpowiedniej izolacji oraz hydroizolacji Icopal aby wilgoć nie stanowiła problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2021, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, jeśli to stary dom i stary dach to zainwestuj lepiej w dobre dobre zabezpieczenia przed upadkiem z dachu, które na pewno przydadzą się Wam podczas budowy. Mają też wszelkiego rodzaju asekuranty dachowe - np. barierki ochronne, szelki asekuracyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2021, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości materiałów do uszczelnienia i skutecznych hydroizolacji fundamentów swojego domu to zwróć uwagę na Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS na które sami się zdecydowaliśmy, przy czym możemy liczyć na 45 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2021, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kiedy zabieracie się za prace przy dachu to nie zapomnijcie zadbać o skuteczną hydroizolację i tutaj na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez Icopal u których znajdziecie Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS które są połączeniem nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. Przy tym licząc na naprawdę długi okres gwarancyjny nawet sięgający 45 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2021, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć uwagę na ofertę przygotowaną przez www.termil.pl. Firma zajmuje się natryskami panki, ma w tym zakresie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu, który do swoich usług wykorzystuje. Dzięki temu ostatecznie efektywność wykonywanych prac jest na bardzo wysokim poziomie. Warto zapoznać się z tymi propozycjami i faktycznie zdecydować się na to co firma Termil przygotowuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2021, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

pop over to this website game engine

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2021, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do tego jak ocieplić dach w starym domu to tutaj https://www.knaufinsulation.pl/ polecam wam izolację zamawiać bo oni mają tam ją w dobrych cenach. Ich wełna mineralna jest ekologiczna i wydajna, dobrze tłumi hałasy. Wielu klientów już im zaufało.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2022, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Z mojego doświadczenia mogę polecić https://ekopur-system.pl . Wykonywali dla mnie izolację i jestem zadowolony z efektów. Dobra oferta, pianka Crossin dobrej jakości a także pełna dokumentacja dotycząca miedzy innymi maszyny, którą był natrysk.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2022, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Radex napisał: zerwac boazerie od wewnatrz, wyjac stara welne i dac nowa
... na to folia, plyty GK lub osb i po sprawie ... jezeli
jest "przyklapnieta" (nie spelnia juz swojej roli), to
rowniez sa szczeliny pomiedzy welna i dlatego zimno wpada



A dlaczego wełna i folia, a nie pianka poli? Słyszałam, że jest dużo trwalsza: https://linos.pl/ocieplanie-dachow/

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebna mi jest folia fundamentowa. Szukam sklepu internetowego, który posiada szeroki wybór folii w korzystnej cenie. Niedawno znalazłam firmę Gutta Polska Sp. z o.o. Firma prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych na terenie całego kraju https://www.guttasklep.pl/folie-izolacyjne/fo lie-fundamentowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 325

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >