odnowa starych schodów

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

28 czerwca 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już kupować nowe to w Bth Import Stal zamówić rury na wymiar do poręczy czy całej balustrady i uchwyty i inne akcessoria. Wszystko mają na miejscu.Chyba najtańsza opcja bo prosto od dystrybutora.Na miejscu wyszlifują na extra połysk i zafoliowane się odbiera.Jak ktoś ma do tego zdolności to sam sobie taką balustradę zrobi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym doradzał budowę nowych, wcale nie musi wyjść drożej, a na pewno będzie ładniej i sprawniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2017, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy remoncie schodów rzeczywiście trzeba uważać na wiele czynników, nawet takich niezależnych od nas, dlatego warto się przygotować na ciężką robotę. Jeśli Cię to przerośnie zawsze możesz udać się do fachowców, którzy doradzą czy warto je remontować czy już lepiej wstawić zupełnie nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno kupiłem dom za pośrednictwem tego biura http://www.globalhause.pl/ (polecam). Dom pochodzi z czasów drugiej wojny, również schody były bardzo stare. Renowacja była bardzo droga i wymagała czasu, jednak efekt jest powalający. Warto odnowić stare schody, jeżeli cechują się oryginalnym stylem i ciekawą historią.

Ten post był edytowany przez tadekburdzy dnia: 25 sierpnia 2017, 08:30
Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od tego, jaki budżet planujesz na to przeznaczyć. Można próbować ratować te schody, ale jeżeli nie masz ani czasu się tyle bawić to dobrym rozwiązaniem według mnie jest też postawienie ich całkowicie od nowa.

www.ModneSchody.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2018, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie schody powinny wyróżniać się nie tylko cechami funkcjonalnymi, ale też pięknie wyglądać i nadawać charakteru wnętrzom. To zadanie w mojej ocenie bardzo dobrze spełniają schody z kamienia naturalnego od producenta http://www.jppilch.pl/pl/oferta/schody.html Trudno się nimi nie zachwycić - w końcu wykonane są z materiałów takich jak marmur, granit czy trawertyn.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2018, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

loan websites get a personal loan 5000 personal loan personal loan

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2018, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Hi fashionable website
http://bbw.date.erolove.in/?entry.bianca
best bdsm dating how to find a date crush dating free swinger site shemale dating websites

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Musisz przeliczyć koszty i to co będzie się bardziej opłacać, czasami lepszą opcją jest wykonanie nowych schodów wraz z balustradą niż renowacja starych.

www.MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Znając życie za profesjonalną renowację będziesz musiał sporo zapłacić. Czasami jest tak że jej cena przewyższa kwotę nowej konstrukcji. Ja bym polecił nowe schody wraz z balustradą. Ceny nie są wysokie a jak dobrze poszukasz to jeszcze na tym zaoszczędzisz. Balustrady ze stali nierdzewnej nie są takie drogie jak wszyscy mówią także spokojnie możesz poszukać czegoś w tym kierunku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >