oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

30 listopada 2015, 06:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie sie bardzo podobają aranżacje świetlne wykonywane prze firmę Technika Świetlna Aurora . Są bardzo subtelne, światło jest punktowe, rozłożone w pomieszczeniu tak, aby uwydatnić jego walory. Naprawdę robi to świetny klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2015, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o oświetlenie sypialni, to oprócz lampek, które u mnie spełniają typowo funkcjonalną rolę, ponieważ są przeznaczone do czytania, polecam jeszcze zastosować oświetlenie ścienne, czyli kinkieciki, na ścianach. Jaka jest ich rola? Dekoracyjna i nastrojowa:-) bo jak chcę sobie muzyki posłuchać (nie mam tv w sypialni - absolutnie niedopuszczalne jest tv w sypialni!), to właśnie przy kinkiecikach, i jestem w raju... Polecam, świetny relaksujący efekt:-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

To w dużej mierze kwestia gustu oraz kolorystyki na ścianach,bo jeżeli ściany są w jasnych kolorach,to oświetlenie może być czysto dekoracyjne i klimatyczne,np lampa podłogowa czy kinkiety nad łóżkiem lud diody LED.


www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A myślałeś o lampkach ledowych? Kilka obok siebie na suficie rozświetli pomieszczenie i doda uroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie chcesz lampy na suficie to może takie kinkiety? Lampy włoskie są super i nadadzą sypialni taki romantyczny klimat http://homelight.pl/producenci.html bo rzeczywiście dwie lampki przy łóżku to zdecydowanie za mało. Ale już z takim jednym kinkietem, to starczy oświetlenia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2016, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

lampa przy łóżku nie da światła takiego aby można było zrezygnować w 100% ze światła a suficie. A druga sprawa. Takie włoskie lampy kosztują tyle że wybierając polskiego producenta to kupimy lampy do całego pomieszczenia albo nawet kilku a włoskiego producenta kupimy jedną

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sypialni wokół łóżka,można śmiało pomyśleć o oświetleniu za pomocą taśm lub list ledowych,które zapewnią optymalne i zarazem klimatyczne światło,barwy. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,zerknijcie na Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że w pomieszczeniu w którym chcemy się wyciszyć i odpocząć, powinniśmy zadbać przede wszystkim o delikatne światło, które pomoże nam w relaksowaniu się po całym dniu ciężkiej pracy. Według mnie w sypialni powinniśmy zrezygnować z mocnego centralnego światła, a w zamian postawić na oświetlenie dodatkowe - takie jak lampki nocne, kinkiety czy lampy stojące. U siebie w sypialni tak zrobiłam, i według mnie był to jak najbardziej dobry pomysł. A jeśli chodzi o same produkty, to wszystkie lampy zamawiane były przeze mnie w sklepie internetowym magiaswiatel.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

My ostatnio z żoną zdecydowaliśmy się na wymiane całego oświetlenia w mieszkaniu. Postawiliśmy na lampy LED od producenta www.swiatlo.warszawa.pl . To na pewno jakiś krok w kwestiach oszczędności.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2016, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłam oświetlenie do sypialni na lumenpro.pl http://www.lumenpro.pl/lampy-wiszace/79021-tarbes-94188-lamp a-wiszaca-eglo-9002759941888.html super wygląda, idealnie pasuje do industrialnego wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >