płytki w salonie??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

13 listopada 2015, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No do salonu w mieszkaniu to tak średnio wg mnie pasują.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem pasują pd warunkiem wyboru odpowiedniej kolorystyki,plus ogrzewania podłogowego,tylko wtedy ma to rację i sens bytu. W przeciwnym razie do małego mieszkania proponuję panele lub parkiet.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem u kilku osob plytki w salonie i to naprawde srednio wygląda. Plytki to jedynie w lazience albo kuchni. Już lepiej wybrac panele, bądź marmur. Sam mam marmurowa posadzke w salonie od www.kubicki.waw.pl , która wyglada swietnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie pójść na kompromis i wybrać płytki drewnopodobne,które znakomicie imitują naturalne drewno,są dobrej jakości i miłe w dotyku,solidne a przy tym również nie drogie,co o tym sądzicie?

www.SwiatPlastiku.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w salonie jakoś płytki się nie widzą, płytki zdecydowanie sprawdzą się w kuchni, przedpokoju i łazience, ale w salonie to lepiej postawić na panele lub parkiet, bo wydaje mi się, że wówczas wnętrze jest bardziej przytulne i nie jest zimno w stopy, no chybaże mamy ogrzewanie podłogowe to wtedy płytki mogą być, ale koniecznie w zestawieniu z dywanem:) W salonie powinno być przytulnie, bo jest to miejsce w którym przyjmujemy gości przecież i odpoczywamy:) Ale płytki w salonie mają ten plus, że są wygodne do sprzątania, bo sprząta się szybko i przyjemnie i nie trzeba jakiś specjalnych wymyślnych płynów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

MI z kolei parkiet niezbyt przypadł do gustu,tutaj uważam,że warto przyjrzeć się zaproponowanym płytkom drewnopodobnym,wstawić kilka zdjęć takiej aranżacji,bo w praktyce fajnie zdaje to egzamin. Oczywiście uwzględniam również ogrzewanie podłogowe.


Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2015, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mamy do wyboru parkiet, czy płytki drewnopodobne, to chyba tylko szaleniec, albo sprzedawca płytek (sic!) wybierze płytki.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Płytki średnio wyglądają w salonie.Wprawdzie jest to dość tanie rozwiązanie ale dekoracyjnie na jednym z niższych poziomów. Jeśli zależy Wam na czymś bardziej nowoczesnym oraz wygodnym niż drewno polecam zastanowić się nad posadzką dekoracyjną z betonu albo żywicy. Nie są również drogie a bardzo ciekawe z wyglądu oraz oryginalne.
Polecam zajrzeć sobie tutaj:
viladeco.pl - firma posiada w ofercie takie właśnie posadzki . Na ich stronie jest spora galeria.Możecie przejrzeć sobie jak się to prezentuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2016, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląda to fajnie i elegancko. Co do płytek, to wszystko zależy od pomysłu aranżacji ale i budżetu. Fakty płytki to bardziej ekonomiczna wersja ale czy tak niska jakość aranżacji? Tu się nie zgodzę, bo wielu znajomych zdecydowało się na wykorzystanie właśnie płytek. Osobiście pewnie wybrałabym drewno ale przy niskim budżecie płytki. Mnie podobają się np. salony na biało gdzie właśnie wykorzystuje się jasne, białe płytki np. mat plus błysk.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Beton nie będzie ani wygodny ani ładny,płytki to bardzo fajna opcja,pod warunkiem że dobierzemy ich odpowiedni wzór. Dobrej jakości płytki nie są też tanie,pamiętaj o tym.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >