pompy ciepła do ogrzania domu

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 kwietnia 2008, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie,
Jestem na etapie projektu domu, do ogrzania którego chciałabym wykorzystać pompę ciepła.
Co sądzicie w ogóle o pompach ciepła?
Zastanawiam się na wyborem producenta. Jest ich tylu na naszym rynku.
Jeden przykuł większą moją uwagę stąd moje następujące pytanie: Co sądzicie o pompach, które sprzedaje firma Hydro-Tech Konin, są to pompy producenta AlphaInnoTec? Czy macie jakieś doświadczenia z tymi pompami?
Oto ich strona internetowa jakby co: http://www.hydro-tech.pl/
Pozdrawiam i czekam na odp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2008, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Też chętnie "podepnę się" pod to pytanie, bo temat bardzo mnie interesuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2008, 02:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
doswiadczen z ta firma nie mam, wiec nie doradze :(
Mam jednak troche wlasnych doswiadczen wiec moge doradzic:)
Prosze pytac bezposrednio przez maila: info@systron.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2008, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam firmę ARCON z Chrzanowa maja do czynienia z pompami ciepła od ponad 4 lat dobieraja odpowiednie pompy i wykonuja instalacje poprzedzone odpowiednim projektami i obliczeniami.
www.arcontg.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2019, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić firmę http://wirpomp.pl/, od lat sprzedają i serwisują pompy różnego rodzaju, zajrzyj do nich, na pewno pomogą w wyborze i doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2020, 05:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Musze przyznać że to jest ciekawy wątek.Na pewno w przyszłości będę wracał na te forum.
___________________________________________________
https://odpustowe.pl/kategoria-produktu/akces oria-do-plywania-akcesoria-plazowe-bseny-bestway/baseny-dla- dzieci-pompowane-rozporowe-brodziki/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2020, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy słyszeliście o programie czyste powietrze 2020? Może jest to dobre rozwiązanie? Przeczytałam ten artykuł i mnie przekonał: https://www.ecocomfort.pl/strefa-specjalisty/ artykul/program-czyste-powietrze/

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2020, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

My też zdecydowaliśmy się postawić na pompę ciepła i do tego wybierając porządne ogrzewanie niskotemperaturowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2020, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na szczęście mam bardzo ciepło w moim domu.
_________________________________________
strony www

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2020, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie w domu to ważna decyzja, w końcu ma służyć na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 47 Grupa: Innowacje w... Sprawdź sobie funkcje Berberis. Ten system zapewnia w zasadzie wszystko. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Musicie to wszystko tylko sensownie poukładać. N...
  • Adaptacja kontenerów - co o tym sądzicie? Liczba postów: 877 Grupa: Innowacje w... Szefowa1, no ja sobie bardzo chwalę komfort i swobodę, jaką daje posiadanie czegoś takiego. Przyczepy kempingowe chyba jakąś drugą młodość przeżywają w Polsce,....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 330

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >